Půjčovna a servis lyží i snowboardů

servis lyží

S příchodem jara a teplého počasí bude sněhová pokrývka pomalu ustupovat i na českých horách a lyžařská sezóna skončí. Přesto mohou milovníci lyžování ještě za svou oblíbenou zábavou vyrazit. Třeba do rakouských Alp, které stále ještě i v tuto dobu nabízejí dobré podmínky pro lyžování. Chce to jen sbalit svoji výbavu na lyže a vyrazit automobilem vstříc sjezdovkám. A pokud se lyžařské výbavy týká, nepřemýšleli jste někdy si ji vypůjčit?

Půjčovna lyžařského vybavení

Jestliže byste si chtěli zalyžovat, nevlastníte svoje vlastní lyže a zrovna nemáte v plánu si je kupovat, není problém si nějaké zapůjčit v půjčovně lyží. Tato možnost je výhodná hned z několika hledisek. Pořízení kompletní lyžařské výbavy je poměrně finančně náročné. Ve chvíli, kdy ještě nevíte, že byste zimním sportům mohli zcela propadnout, tak ani nemá cenu nové lyže vůbec kupovat. Co pak s nimi, když byste zjistili, že vás lyžování vlastně nebaví. Pokud si je půjčíte, zaplatíte za ně zlomek toho, co byste dali za novou výbavu. A přitom si zalyžujete úplně stejně, jako by to byly vaše vlastní lyže. Další výhoda je, že nemusíte doma skladovat celkem objemnou zimní výbavu. Pokud vám chybějí úschovné prostory, zapůjčením lyží nebo snowboardu vyřešíte i tento problém. Firma CZ SKI navíc nabízí k půjčenému lyžařskému vybavení Top servis zdarma. Díky němu budete mít lyže stále kvalitně seřízené.

Výhoda celoročního půjčování lyží

Půjčovna lyží vám za výhodnou cenu zapůjčí lyžařskou výbavu na jeden až dva roky. Nesedne-li vám velikost, není problém ji vyměnit za jinou, a to vždy v prvotřídním stavu s nabroušenou a navoskovanou skluznicí a nabroušenými hranami. Lyže a snowboardy jsou připravené k okamžitému použití. Kromě toho vám na nejmodernějších strojích Montana vázání seřídí v servisu lyží. Vybírat můžete lyže nejznámějších značek – Atomic, Salomon, Kästle nebo Endless Snowboards, a to jak pro sebe, tak i pro své děti už od 2 let.

Sdílet článek