Dovolená bez limitů – zavítejte do Chorvatska

chorovatsko

Vybrat ideální rodinnou dovolenou může být pořádný oříšek. Někomu vadí dlouhý let nebo strach ze samotného letadla, jiní zase hledají odpočinek u čistého moře s kompletním zázemím a rozhodující jsou pro velké procento cestujících i možnosti stravování. V neposlední řadě hraje významnou roli finanční rozpočet. Proto neslevujte ze svých požadavků a vydejte se do ověřené destinace.

V Chorvatsku na vás čeká nadstandardní servis, vždy čisté a upravené pláže, úchvatné moře i příjemné teploty. Mimo jiné se sem pohodlně dopravíte autem a za pár hodin můžete nasávat letní atmosféru plnými doušky s místní pálenkou v ruce.

Jaké nabízí Chorvatsko ubytování?

Návštěvníci Jadranu mohou volit hned z několika variant ubytování. Plně vybavené kempy slibují pohodovou atmosféru plážové dovolené. Kempy se nachází v blízkosti pláže a kromě společného sociální zázemí umožňují relaxovat ve stínu vzrostlých borovic. Velmi atraktivní má v nabídce Chorvatsko hotely.

Ať už se rozhodnete pro severní Jadran a zavítáte do míst Istrie nebo vsadíte na osvědčenou klasiku v podobě Makarské a Šibeniku, vždy najdete komfortně zařízené ubytovací kapacity s vynikající kuchyní i servisem. Kousek od Makarské se nachází Neptun hotel – Tučepi, jenž splní všechny vaše přání o dokonalé dovolené. Kompletně zrenovovaný komplex budov a hotelu je zasazený do nádherné přírody a leží pouhých pár desítek metrů od udržované oblázkové pláže.

Hry pro malé, zábava pro dospělé

V hotelu Neptun na vás čeká řada sportovních aktivit, obchod se suvenýry i denním tiskem. Personál hotelu samozřejmě myslí i na nejmenší hosty. Zábavu pro děti tvoří dětské hřiště a bazén. Řadu aktivit nad rámec lze dokoupit, a užít si tak adrenalinové sporty i kurzy, díky nimž si osvojíte základy tenisu, vodního lyžování, basketbalu nebo fotbalu pro děti. Na vodě rozhodně otestujte nafukovací banány a pneumatiky, popřípadě si zaplaťte vypůjčení šlapadla či člunu.