Moderní firmy pracují online odkudkoli!

daňové účetnictví online

Doba jde kupředu a svědčí o tom též rozsáhlost webových aplikací nebo programů, s nimiž ušetříte spoustu času. Za zmínku rozhodně stojí i hostovaná služba, díky níž získáte jednotné prostředí pro provoz vaší společnosti. Velmi elegantně a efektivně tak přejdete ze zastaralé infrastruktury na moderní způsob pracovat odkudkoliv!

Zbavte se starostí s nastavováním infrastruktury

Konečně přichází možnost zbavit se problémů s instalacemi. Jedná se totiž o značně komplikovanou záležitost vyžadující trpělivost při budování vlastní podnikové IT infrastruktury. Odborníci vám připraví individuální nastavení přesně podle vašich potřeb a zajistí správu celé infrastruktury, díky čemuž navíc ušetříte.

IPodnik – ocenění svědčí o kvalitě

Jestliže vás láká vyzkoušet kancelář v cloudu, otestujte iPodnik, web, který vyhrál v soutěži WebTop100 zajímavé ocenění za nejlepší web v oblasti informačních technologií. Díky hostované službě iPodnik získají drobní živnostníci i větší společnosti stabilní IT zázemí garantující zabezpečení, integritu a samozřejmě rovněž zisk. Během používání služby oceníte třeba úsporu nákladů, zrychlení komunikace v celé organizaci, což postupně vede k efektivnější práci anebo projektové a obchodní řízení.

Služby pro začínající podnikatele i ostřílené živnostníky

IPodnik se vyplatí vyzkoušet stejně tak ve chvíli, kdy s podnikáním začínáte. Pomůže vám totiž vytvořit prostor na webu, kde bude prakticky stále dostupný pro vaše individuální požadavky a okamžité řešení svěřených úkolů. V neposlední řadě můžete díky hostované službě bezpečně zálohovat kompletní data. Díky cloudu jsou veškerá data uložena v datovém centru. Data jsou samozřejmě jednou denně zálohována a vy jako zákazník k nim máte neomezený přístup, kdykoliv potřebujete!

Celkem 12 služeb pro vás

Můžete tak vést daňové účetnictví online v žádaném programu, eventuálně pracovat v sadě Office 365. Pomocí cloudu smíte bezpečně pracovat a zálohovat firemní data, synchronizovat dokumenty a umožnit přístup svěřeným osobám k datům a konečně budete moct pracovat ve větším počtu na jednom dokumentu anebo pracovat s exchange online. Budete-li potřebovat pomoct s nastavením či zprovozněním, je pro vás připravena podpora poskytovaná prakticky nonstop.

Dokonalé řešení pro Windows a MAC

Podporu lze využívat pro Windows i MAC od Apple. Ve výsledku záleží pouze na vás, jaké licence využijete. Podle toho je následně zasíláno vyúčtování, které vás brzy přesvědčí, že investovat do hostované služby iPodnik byl krok správným směrem – směrem k inovativnímu fungování a vstříc úspoře finančních prostředků!

Kromě toho, že vám iPodnik zajistí pravidelnou podporu a nastaví všechny potřebné licence a programy, čerpá ze svých vlastních zkušeností. Proto dokáže poradit a správně nastavit IT infrastrukturu a propojit všechny funkce s IT byznysem. Ve výsledku to znamená propojení do iPodniku, dostupnost služeb ze všech elektronických zařízení. Takže kromě počítače a chytrého telefonu budete mít veškerá data okamžitě dostupná třeba na tabletu.

Sdílet článek