Praktické polokošile do každého šatníku

polokošile krátký rukáv

Jak nemít naplněný šatník oblečením, které moc často nenosíme? Chce to krotit své lovení svršků při každé slevové akci a raději se zaměřit na to, co skutečně využijeme. Pochopitelně se musíme cítit v oblečení komfortně, což umožní kvalitní materiály a precizní ušití.

Stálice v módních trendech

Móda se během let dost mění, ale některé části oblečení patří ke stále oblíbeným a populárním. Příkladem mohou být polokošile, které snadno sladíte, jak se sukní, tak s kalhotami o různých délkách. Vlastně se jedná o trička s límečkem, která se hodí na sport, ale vzhledem k tomu, že vypadají hodně elegantně, dají se spojit i se slavnostnějším oblečením. Muži ocení kombinaci se sakem a džínami. Polokošile dlouhý rukáv využijete především v chladnějších jarních, podzimních a zimních měsících. Tyto praktické a univerzální kousky se vyrábějí z velice příjemných materiálů, takže je umožněno celodenní nošení. Dají se dobře kombinovat díky mnoha barvám, na které jen pomyslíte. Chcete mít fialovou? Bude vaše! A co červená, bílá, zelená, žlutá? Ani to není vůbec žádný problém. U polokošil je zapínání řešeno na několik knoflíčků. Límec a rukávy se realizují žebrovaným úpletem, který vyniká svou pružností.

Stylové firemní oblékání

Již jste nedávno přemýšleli, že zavedete ve vaší firmě stejný styl oblékání? Zákazníci to jistě ocení, když uvidí zaměstnance s košilí opatřenou speciální nášivkou, například v podobě loga firmy. V současné době není problém si zajistit například polokošile krátký rukáv, kam se vyšije vámi vybraný symbol. Společnost Xfer s.r.o je už ve světě reklamního textilu dost známá, protože začala se svou činností před více než dvaceti lety. Její distribuce zahrnuje nejen firemní oblečení, ale také sportovní a modely pro volný čas. Xfer patří k firmám, které vám nabídnou kvalitní typy polokošil, triček a mikin pro různé příležitosti.