Dopravní značky pro pořádek na cestách

Dopravní značení Praha

Každý účastník silničního provozu vystupuje s těmi nejlepšími úmysly. A protože bývá cesta někdy zrádná a nepřehledná, nastupují dopravní značky, díky nimž přesně víme, kdo je na hlavní cestě, komu dáváme přednost, kde musíme zůstat stát na stopce a kde jsou třeba úseky častých nehod. Značky na cestách ale nejsou pouze plechové cedule, jsou to významní pomocníci zajišťující pořádek a přehlednost po celý rok na všech typech pozemních komunikací. Slouží pro chodce, hrají významnou roli pro cyklisty, řidiče automobilů i tramvají.

Značky pomohou v době výstavby i objížďky

Stavební práce na silnici mohou značně komplikovat dopravu, proto přichází na řadu dopravní značení – Topznak. Tato mladá a flexibilní společnost se podílí na projektech na území Prahy i mimo něj. Kromě toho, že zajišťuje prodej a pronájem dopravního značení, podporuje také jeho montáž včetně příslušenství. Jako společnosti i soukromé osoby zajisté ocení třeba sklopné parkovací zábrany a sloupky či dopravní zrcadla, díky nimž docílíte lepší viditelnosti v zatáčkách a místech, která jsou naprosto nepřehledná. Dopravní značení Praha využívá též značení v době dopravních uzavírek, výkopových prací či záborů jakýchkoliv rozsahů. Neváhejte se obrátit na odborníky v případě otázek světelné signalizace, semaforů či kyvadlového řízení dopravy. Díky profesionálnímu přístupu a bohatým zkušenostem vám připraví dopravně inženýrská opatření včetně jejich projednání a odsouhlasení na příslušných úřadech a Policii České republiky.

Instalace značení zkušenými pracovníky

Rozhodnete-li se oslovit zkušené pracovníky v souvislosti s montáží a demontáží dopravního značení, pak musíte podat přesné informace o místu realizace, potřebnou projektovou dokumentaci se zákresem a příslušné povolení dotčeného orgánu v případě, že nejste majitelem komunikace.

Sdílet článek