Pneumatiky na zimu budeme ještě potřebovat

Continental WinterContact

Máte již nutkání vyměnit zimní pneumatiky za letní verzi? I když to během dne vypadá na typické jarní počasí a teploty šplhají i k patnácti stupňům, zima o sobě dává vědět ještě v ranních hodinách, kdy cestujeme do práce automobilem anebo jedeme s dětmi do školy. Proto si raději ještě zimní pneu nechejte obuté na svém čtyřkoláku a jezděte maximálně bezpečně a opatrně. Víte, že zimní gumy jsou povinné až do konce března a zároveň když je na pozemní komunikaci souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza?

Zimní pneumatiky pro náročné

Kdo chce investovat do kvalitního zimního obutí, ocení nový model Continental WinterContact TS860 S. Tyto pneumatiky se vyznačují vynikajícím výkonem na sněhu a umožňují vychutnat si jízdu bez limitů. Mají navíc nejlepší brzdný výkon pro maximální bezpečí v zimě, nízký valivý odpor a skvělý handling na suchu. Ze stejné výroby pochází též model ContiWinterContact TS 810 Sport s asymetrickým pásovým dezénem pro sportovní jízdu luxusních vozidel. Inovovaná běhounová směs zaručuje perfektní přilnavost na mokré vozovce. Pneumatiky jsou navrženy až do rychlosti 240 km za hodinu a navíc jsou cenově dostupné!

V zimě zaručeně na svém automobilu oceníte i Semperit Master-Grip 2 či tradiční Barum Polaris 3. První zmiňovaný model zimních gum má vynikající trakce na sněhu a boční vedení po celou dobu životnosti. Otestována byla kratší brzdná dráha na zledovatělé vozovce a gumám nelze upřít ani dobrý handling na suchém povrchu. Z dílny Barum pochází model Polaris 3 se samočisticími vlastnostmi a vyšším kilometrovým výkonem díky nízkému opotřebení. Značkové pneumatiky mají zlepšený handling na mokré silnici, výborný brzdný výkon a též optimální stabilitu jízdy.

Oblíbené značky za atraktivní ceny

Test zimních pneumatik je skvělým průvodcem při výběru nového zimního pneu. Chcete-li svému plechovému miláčkovi dopřát luxusní péči, investujte do kvalitních pneumatik, s nimiž se budete cítit bezpečně i během zimního počasí, také na podzim v době plískanic a nánosů vody na vozovkách.