Pronájem retailových prostor v Praze

Pronájem retailových prostor Praha

Hlavní město často přezdívané také jako stověžatá Praha má mnoho co nabídnout. Kromě atraktivních pracovních nabídek a lukrativních možností bydlení plní sny i podnikatelům a start upovým projektům. Jestliže chcete rozjet svůj byznys a zakotvit právě v hlavním městě, nezáleží, v jaké oblasti podnikáte, stačí jen správně vybrat vhodné prostory a prezentovat se před svými klienty i budoucími zákazníky precizně ve všech směrech.

Nové komerční prostory

Pronájem retailových prostor Praha otevírá atraktivní možnosti podnikatelům díky novým kancelářím a nebytovým prostorům. Projekt Palmovka v Praze 8 je aktuálně ve fázi shell and core, což znamená, že již nelze provádět úpravy například pro gastro provozy a jemu podobné, nicméně jsou prostory velmi trendy zařízeny. Při výstavbě se společnost Metrostav Development zaměřila na moderní technologie, žádané materiály a nechala vyniknout jedinečnému místu, kde snoubí nadčasovost a funkčnost a přitom jsou prostory energeticky úsporné. Luxusní zázemí zde najde například coworking, showroom nábytku, vinotéka či klientské centrum pojišťoven a bank. Část výstavby komerčního projektu Palmovka Open Park již byla dokončena, další administrativní centrum je v realizaci či přípravě.

Čím vás projekt Palmovka nadchne?

Hlavní předností projektu Palmovka Open Park je těsná blízkost městské hromadné dopravy, přičemž se nabízí též blízké napojení na dálnici a vnitřní Pražský okruh. Jednotlivé administrativní budovy a obchodní místa splňují požadavky na dostatek světla a nabízí třeba střešní terasu se zahradou. Kromě atraktivních a vysoce moderních kanceláří je celý projekt doplněn o řadu parkovacích míst a upravené okolí dle nejnovějších trendů. Praha vám nabízí obrovské obchodní příležitosti i možnosti, jak o své společnosti dát vědět. Zakotvíte-li ve stylových a funkčních kancelářích komerčního projektu Palmovka, budete překvapeni finanční úsporou i možnostmi, jak co nejlépe zužitkovat nabízený prostor.

Sdílet článek