Výdrž Pulze patří mezi hlavní přednosti

Pulze

Pravděpodobně vám nemohla uniknout neustále se zvyšující obliba elektronických tabákových výrobků. Stačí se jen rozhlédnout okolo sebe při procházení městem a brzy si zaručeně všimnete, jak se výrazně změnilo chování uživatelů. Klasické produkty byly většinou již do velké míry vytlačeny elektronickými alternativami. Je až šokující, jak rychle mohla upadnout obliba produktů, které byly součástí společnosti po několik dekád. Je to však naprosto pochopitelné. Boom alternativ totiž svými přednostmi doslova převálcoval veškeré předchozí snahy o revoluci v tabákové oblasti. Poprvé se totiž podařilo přinést posun, který významně ovlivnil přemýšlení většiny uživatelů o jeho škodlivosti. 

Technologie vpřed!

Ačkoliv to zní jako klasické klišé, za vším stojí technologický pokrok. Již před pár lety se podařilo na trh přinést produkt, jehož fungování velmi elegantně obchází hlavního viníka většiny negativních důsledků spojovaných s užíváním tabáku, a to proces hoření. U klasických produktů totiž dochází k uvolňování žádoucího nikotinu právě prostřednictvím hoření. Do těla se ale bohužel kromě nikotinu vstřebávají i látky jako dehet nebo oxid uhelnatý způsobující významná zdravotní rizika. Mimo jiné, právě díky absenci těchto látek se velmi rychle zpopularizovaly alternativní elektronické produkty. Při jejich užívání se nikotin totiž začíná uvolňovat po pouhém zahřátí. Například u zařízení zahřívajících tabák stačí pouze vložit náplň a zmáčknout tlačítko. Jak jednoduché.

Je z čeho vybírat

V současnosti se na trhu vyskytuje nepřeberné množství těchto produktů. Každý si tak rozhodně vybere ten, který bude přesně odpovídat jeho požadavkům. Záleží proto pouze na vašich nárocích. Nejvýznamnějším faktorem při rozhodování bývá často výdrž produktu. Ta se samozřejmě u každého liší. Některá zařízení je nutné po určité době úplně vyměnit, jiné je třeba po užití vkládat do nabíjecí krabičky, ale existují i taková, která stačí pouze po čase nabít stejně jako například telefon. Mezi ně patří i Pulze, nové zařízení zahřívající tabák od renomované značky Imperial Brands. Způsob jeho nabíjení je velmi pohodlný. Stačí pouze po cca 20 použitích zapojit do nabíječky a můžete jej používat s radostí dál. Máte tak vystaráno na poměrně dlouhou dobu.

Win-win

Dlouhá výdrž však rozhodně není jediným benefitem, který z Pulze činí jedno z nejpopulárnějších zařízení. Každého uživatele totiž rozhodně potěší, že během jeho užívání nedochází k:

  • Žloutnutí zubů
  • Zbarvování nehtů
  • Zanechávání pachu na oblečení

Kromě estetiky je však velmi vstřícný i k našemu okolí. Rozhodně vás tak příjemně překvapí, že: 

  1. Při jeho užívání se vaše okolí nestává pasivními konzumenty
  2. Některé restaurace povolují jeho užívání uvnitř

Odpovědí na otázku, proč se elektronické alternativy těší takové oblibě je očividně mnoho. Není se tak čemu divit, že si velice rychle obhajují své místo na špici produktů na tabákovém trhu.

Autor: Elena Gotfried