Zdravotnická halena s potiskem odstraňuje strach z bílých plášťů

Zdravotnictví se v posledních létech výrazně mění. Doslova začíná hýřit barvami. Díky tomu možná definitivně zmizí syndrom tzv. bílých plášťů. Vždyť barvy a vzory dovedou pozitivně naladit i toho nejvystrašenějšího pacienta.

Barvy a vzory povzbudí nejen dětské pacienty

Lidskou psychiku barvy nepochybně ovlivňují. Stejně tak nás dokážou povzbudit vzory – ať již abstraktní, ale harmonické, nebo ty veselé. U lékaře většinou povzbuzení potřebujeme. U dětí by mělo být samozřejmostí. Zdravotnická halena s potiskem je tak vidět stále častěji a má skutečně schopnost pacienty pozitivně motivovat, zbavovat strachu i rozesmát. To, co jsme dříve vídali pouze v populárních zahraničních medicínských seriálech, teď můžeme vidět živě i v našich českých ordinacích. Pracujete ve zdravotnictví či v beauty sféře a ještě jste neopustili tradiční zdravotnické barvy? Je nejvyšší čas.

Slušivé zdravotnické oděvy od FOMI

Rodinná firma FOMI se již 25 let zabývá šitím profesního oblečení. V sortimentu dnes nechybí ani líbivé oblečení pro zdravotnický personál. Vyniká moderními a slušivými střihy, mnohdy v barvách, či dokonce se vzory. Tyto oděvy oceníte, i pokud pracujete v kosmetickém průmyslu. Podívejte se třeba na zdravotnické šaty, ale i střihově perfektně padnoucí kalhoty. Krásné barevné oděvy pro zdravotní sestry doplňte barevnými sesterskými hodinkami. 

Zdravé obutí se stylem

V sortimentu e-shopu FOMI – Fomipro.cz nechybí ani zdravotnická pracovní obuv. Ani zde nečekejte nudu a neforemní vzhled. Firma nabízí zdravotnickou obuv od Clinic Dress v dokonalém a veselém designu. Dalšími top značkami v nabídce jsou For Care, Dian, Moosbacher a několik dalších. V těchto kvalitních botách vydržíte celodenní zápřah a díky skvělému a vtipnému designu snadněji navážete pozitivní vztah s pacienty.