Zahalte se do vůně bylin

Vaporizér na konopí

Kouření elektronické cigarety už dávno není ničím zvláštním, co by stálo za pohledy zvědavců. Naopak se e-cigareta zařadila mezi vkusné doplňky „chytrých“ kuřáků, kteří chtějí alespoň trochu svému zdraví ulevit. Převratná elektronická cigareta vám umožňuje vdechovat páru z oblíbených ovocných a květinových příchutí a stejně tak bylin či konopí. K tomu slouží vaporizéry určené speciálně pro tyto účely.

Vůně celého světa v jednom potáhnutí

Vaporizér na konopí je oblíbený nejen mezi mladšími generacemi. Díky vaporizéru si můžete vychutnat konopí i sušené byliny, a také tradiční náplně do elektronických cigaret či aromatické oleje a plastické směsi. Vaporizér byliny je navržen tak, aby se díky topnému tělísku, jež zahřívá odpařovací komoru, uvolnily všechny účinné látky a zároveň nedocházelo k produkci kouře či karcinogenních a dalších nebezpečných látek. Kapesní vaporizér vám učaruje nejen svými kompaktními rozměry, ale též diskrétností, protože do okolí neuvolňuje žádný nepříjemný zápach. Když si nakonec spočítáte výdaje na zdravější variantu kouření a klasické cigarety, zjistíte, že provoz elektronických vaporizérů je finančně levnější díky vysoké účinnosti odpařování. Pomocí odpařování se do těla dostane pouze výsledná příchuť s nikotinem, ovšem oproti cigaretám se nemusíte uchylovat pouze k jedné vůni. Vyzkoušejte třeba levanduli, šalvěj či hřebíček!

Nakupujte online a ušetřete

Vaporizéry pořídíte v mnoha variantách a také se zajímavým cenovým rozpětím. Celé sady pořídíte do tisícovky a luxusnější balení i za několik tisíc. Záleží tedy především na vás, kolik jste ochotni do svého koníčku potažmo zdraví investovat. U koho hraje roli především design samotného přístroje, ocení detailní propracovat značkových vaporizérů. Luxusní modelové řady jsou navíc opatřeny pokročilými funkcemi.

Sdílet článek