Stop otokům a celulitidě

Lymfodrenážní masáže v Praze

S blížícím se létem všichni přemýšlíme, jak ještě vyladit poslední detaily na své postavě, zbavit se nevzhledných ďolíčků na hýždích a samozřejmě předcházet pocitu těžkých nohou. Toho se zbavíte mnoha způsoby, třeba že nohy zklidníte chladivým gelem, dopřejete si masáž, vynecháte vysoké podpatky, popřípadě začnete pravidelně podstupovat kosmetické procedury.

Revoluční přístroj pro lymfodrenáž

Lymfatický systém je velmi citlivý a nezbytný pro fungování lidského organismu. Při zaplavení organismu škodlivými látkami tělo nedokáže vylučovat nahromaděné škodliviny z těla a ucpává se lymfatický systém. Důsledkem toho mohou být otoky a také celulitida. Lymfodrenážní masáže v Praze probíhají v pohodlí masážního salónu pod taktovkou jemných tahů a krouživých pohybů špičkového přístroje. Důležité je rozproudit ručně lymfatické uzliny na krku, v tříslech a uvolnit také dýchání do břicha. Už po jedné jemné a velmi lehké masáži budou vaše nohy lehké. Zaměřit se smíte na dolní končetiny, ruce, eventuálně kombinovat celé tělo a dosáhnout tak komplexního uvolnění. Lymfodrenážní masáže Praha by se měly opakovat alespoň po dobu šesti týdnů jednou až dvakrát týdně, pouze tak je zajištěn dlouhodobý a viditelný výsledek. A nezáleží, zda redukujete váhu, chcete se preventivně chránit před vznikem křečových žil či zmírnit otoky z nahromaděné vody.

Řešení pro dokonalé křivky

Kosmetický salon v Praze zaměřuje své působení na estetickou medicínu, jež si klade za cíl omlazení, epilaci a hubnutí. Díky tomu se zbavíte posledních pěti kil od Vánoc, omládnete v obličeji a budete jednoduše spokojeni. Bez ohledu na věk či pohlaví a specifické požadavky pro krásu. Důležité je získat ztracené sebevědomí, cítit se báječně a nechat své tělo omládnout. Vyzkoušet lymfatickou masáž přístrojem Lymphastim BTL je jednou z možností, jak tělu ulevit.

Sdílet článek