Nové byty na Smíchově

Nové byty v Praze 5

Pokud by se hodnotilo, za co člověk utratí během svého života nejvíce peněz, hned na prvním místě by stálo bydlení. Někdo investuje do bytu jenom jednou v životě, jiný zase hned několikrát. Každý však hledá místo, kde se mu bude žít maximálně pohodlně po mnoho let.

Nadstandardní byty v pražské lokalitě

Mezi nejvyhledávanější lokality patří Praha a okolí, především z důvodu velké koncentrace pracovních příležitostí. Zajímavá a dobře ohodnocená práce se líbí každému, ale ne všichni preferují velkoměstský ruch. Mnoho lidí vám však potvrdí, že i v hlavním městě najdete místa s dostatečným klidem, ale zároveň se snadnou dostupností do centra, na nákupy, k lékařům apod. Příznivé odezvy se dočkávají unikátní rezidenční projekty, kde se klade důraz na neobyčejnou architekturu a zasazení stavby do okolí takovým způsobem, aby ho nijak nenarušovala. Nové byty v Praze 5 jsou ideální možností, jak se zabydlet v moderním objektu již během léta. Smíchov disponuje četnými kulturními památkami, kde nechybí kostely, mosty, kaple, letohrádky a usedlosti z různých historických období.

Jedinečné byty na pražském Smíchově

Vila Hřebenka patří k nejnovějším projektům v rezidenční čtvrti. Jedná se o výjimečné pojetí, protože tady naleznete jenom deset bytových jednotek, které mají k dispozici velkou společenskou místnost. Konkrétní údaje o bytech hledejte na: nové byty smíchov – https://www.fineobydleni.cz/projekty/vila-hrebenka/cenik/, kde se dozvíte především cenu, dispozice, užitnou plochu a informace, zda je součástí sklepní prostor, garážové stání, balkon, terasa a jiné. Komorní solitérní projekt Vila Hřebenka byl postaven nedaleko Plzeňské ulice, což zaručuje výbornou dostupnost do středu Prahy, jelikož blízko se vyskytují zastávky na tramvaje a autobusy. V dojezdové vzdálenosti nechybí dálnice D5 a pražský okruh. Autem to trvá do centra přibližně deset minut.

Sdílet článek