Zabezpečení domu – efektivní ochrana před nechtěnými návštěvníky

Zabezpečení domu

Ať už bydlíte v rodinném domě, bytě nebo hledáte zajištění chaty či garáže, vždy je ideální investovat do špičkového zajištění a ochranných prvků s garancí kvality. Na trhu je k dostání celá řada zabezpečovacích systémů, díky nimž budete mít přehled o zlodějích, pohybu v prostorách i na zahradě v době vaší nepřítomnosti a starosti o ochranu majetku vám odpadnou i v momentě, kdy budete třeba na dovolené nebo mimo republiku.

Levné makety i cenově dostupné kamery

Rozhodně nic nezkazíte pořízením levných maket kamer. Některé falešné kamery dokonale odpovídají reálným modelům a jejich nefunkčnost rozpoznají pouze opravdoví profesionálové. Za pár stovek tak můžete získat alespoň lest na zloděje, a ochránit tak chatku či garáž v méně frekventované lokalitě. Máte-li v plánu řešit zabezpečení firmy, objektu či rodinného domu, vyplatí se investovat do kamer s kvalitním přenosem obrazu, funkcí nepřetržitého nahrávání a rovněž s možností zpětného přehrávání. Přenos je zajišťován sítí nebo wi-fi připojením.

Inovativní kamery mají nadčasový design a velmi úsporné rozměry, proto lehce splynou s fasádou a venkovními prostory vašeho bydlení. Podle nastavení lze smíte z kamer vytěžit maximum. Velkým plusem jsou například SMS zprávy s upozorněním o pohybu v objektu i vnitřních prostorách.

Obrana živou ochrankou

Firemní objekty s rozlehlými pozemky a nezajištěnými plochami často vyžadují zásah bezpečností agentury. Ta vám na míru připraví pokrytí pěší ochrankou i hlídacího psa. Pravidelné pochůzky po objektech a obrana vycvičeným psem si hravě poradí se zloději i nečekanými návštěvníky. Zabezpečení domu může probíhat též přes agenturu, pouze s tím rozdílem, že v případě spuštění alarmu k vám okamžitě vyšle bezpečnostní společnost kontrolu. Pomocí inteligentních systémů bude váš domov chráněn a maximálně zajištěn a vám nadobro odpadnou starosti s krádežemi.

Sdílet článek