Teambuilding Brno: Zažijte svoji firemní akci v zábavním centru

teambuilding v Brně

Chodit do práce neznamená pouze si vykonávat svoje pracovní úkoly, ale také udržovat dobré společenské vztahy se svými kolegy. K tomu všemu přispívají různé teambuildingové akce, které firmy velmi často pro své zaměstnance pořádají. Pomáhají totiž zlepšit výkon v týmovém prostředí a jsou velmi často základem pro vlastní rozvoj organizace.

Teambuilding utužuje vztahy na pracovišti

Oblíbenost teambuildingových akcí je různá v závislosti nad tím, co konkrétně firma svým pracovníkům nabídne. Většinou si však můžete užít sportovní aktivity, ve kterých utužíte mezilidské vztahy na svém pracovišti. Vyzkoušejte například atrakce zábavního parku Bruno, který nabízí večerní zábavu v podobě napínavé soutěže zaměřené na rychlost, obratnost, a hlavně pohotovou a bystrou mysl. Kromě toho se můžete domluvit také na objednání cateringu, aby nikdo ze zúčastněných nehladověl.

Atraktivní zábava pro dospělé, ale i děti

Teambuilding v Brně pro vás připravil autodrom, přelet, labyrinty, tobogány a spousta dalšího. Zapomeňte na svůj věk a svezte se s úsměvem na rtech autíčkem na autodromu. Nebo byste raději dali přednost nejdelší skluzavce Bruno parku dlouhé celých 38 metrů? Páni, to bude sešup, až se po ní spustíte dolů. Na plynulý provoz tobogánu „Tenké střevo“ dohlíží semafor, takže o bezpečnost provozu je postaráno.

Úžasný pohled na Brno

Jen pro odvážné je určené tzv. Čapí oko. Tato panoramatická vyhlídka ve výšce 22 metrů s prosklenou podlahou nabízí neopakovatelný pohled na Brno. Bojíte se výšek? Pak tato atrakce asi nebude to pravé ořechové pro vás. Pokud vás ale lákají výzvy a chcete svůj strach překonat, vydejte se do výšky sedmipatrového domu a kochejte výhledem. Cestu dolů pak můžete absolvovat tobogánem “Tenké střevo”.

S plným žaludkem to jde lépe

Pro hladové je k dispozici restaurace Hnízdo. Je ideálním místem pro pořádání firemních nebo i rodinných akcí. Restaurace Brno s dětským koutkem a terasou nabízí také denní menu, vhodné pro stravování v rámci zaměstnání.

Sdílet článek