Za výkup zlata získáte hotovost velmi rychle

Máte doma zlaté šperky či zlato v jiné podobě, které je vám k ničemu, nepoužíváte ho a chtěli byste se ho zbavit? Přineste ho k výkupu. Podle ryzosti dostanete nižší či vyšší stovky korun za gram, můžete si tedy finančně trochu přilepšit.

Zlato stabilně nabývá na hodnotě. Třeba od roku 2000 se jeho cena zhruba zčtyřnásobila. Máte-li tedy doma šperky třeba po babičce, vězte, že na nich vaše rodina za ty roky určitě vydělala.

V jakých podobách se zlato vykupuje?

Záleží na tom, kam přesně se vydáte. Když pro výkup zlata v Brně zvolíte pana Gratcla, respektive jeho firmu na výkup zlata s pobočkami v ulicích Kotlářská a Veselá, prodáte zlato prakticky v jakékoliv podobě.

Vykupují zlomkové zlato, zlaté slitky, hodinky a šperky veškerého typu – prsteny, náušnice, náramky, přívěsky i náhrdelníky. Dále od vás vykoupí zlaté cihly, mince, a dokonce i bílé zlato.

Jak výkup probíhá?

Přijdete na některou ze dvou poboček a vše vyřídíte rovnou na místě. Odborník si totiž cennosti prohlédne a hned stanoví, jaká je cena zlata za gram. Samozřejmě je nezkoumá pouhým okem, má k tomu specializované přístroje a velmi přesnou váhu, která váží na tisíciny přesně. Budete-li s navrženou výkupní cenou souhlasit, peníze dostanete ihned na ruku. Vždy můžete říct, že cenu neakceptujete, a odejít. Oceňování je zcela zdarma. Případně, jestliže toužíte utržit více, je možné cennosti vložit do aukce šperků.

Chcete-li ušetřit čas, můžete nejdříve poslat fotografie přes kontaktní formulář na webu a získat přibližné nacenění.

Spolehněte se na férové jednání

Pan Gratcl se svým týmem vám cenu zlata řekne opravdu poctivě a spolehlivě. K dispozici totiž má nejmodernější nástroje certifikované puncovním úřadem. Cenu si nevymýšlí, stanovuje ji na základě vlastností vámi doneseného zlata.

Pokud nejste z Brna, je možné se domluvit, že k vám zástupci firmy přijedou a zlato či šperky ocení přímo u vás na místě.