Je lepší originální, nebo neoriginální pouzdro na iPhone?

Patříte mezi přívržence operačního systému Android, nebo iOS? Jedni ani druzí nenechají dopustit na produkty, které jím ovládají. Posoudit, kde je pravda, nemusí být tak jednoduché. Každý systém má něco pro a něco proti. Pravda je, že značka nakousnutého jablka patří mezi vysoce prestižní, čemuž odpovídá i cena jejích výrobků.

Proč si pořídit iOS

Jablíčkáři vám vesměs potvrdí, že pro systém iOS se rozhodli nejen kvůli značce samotné, ale zejména pro jeho bezpečnost. Navíc nové aktualizace jsou k dispozici i pro starší modely iPhone, takže jejich majitelé se nemusejí obávat, že by se svého stařičkého miláčka museli zbavit. Mohou ho používat i nadále, zatímco světlo světa spatřily již modernější produkty. Proč ale starý iPhone hned dávat mimo hru, když stále šlape jako hodinky?

Pro majitele Apple Watch

Kdo si jednou koupil mobilní telefon iPhone a bude si chtít pořídit také chytré hodinky, nejspíš sáhne po produktu stejné značky. Apple Watch nabízejí celou řadu funkcí, které ocení nadšený sportovec stejně jako zaneprázdněný manažer. Vhodně zvolené řemínky Apple Watch 3 dodají hodinkám šmrnc a exkluzivní nebo sportovní vzhled. Lze je barevně přizpůsobit volbě outfitu, takže se oplatí si pořídit hned několik barevných variant. 

Batoh pro MacBook

Každý MacBook potřebuje mít pevný obal, jenž ho chrání na cestách. Batoh pro notebook nemusíte pořizovat pouze originální. Stejnou službu vám udělá i další kvalitní výrobky. Například městský batoh Tigernu si můžete vzít s sebou do zaměstnání, do školy a užijete ho i při cestování. 

Bezpečně schová notebook s úhlopříčkou 15,6 palců, který v něm bude díky polstrované kapse jako v bavlnce. Kromě ní v batohu najdete organizér a několik kapes pro nezbytné drobnosti, jež si musíte vzít s sebou. Díky voděodolnému vnějšímu materiálu batoh nepromokne.