Výkup nákladních vozidel nemusí nic stát, a ještě vyděláte

likvidace vozidel

Kdysi jste dostali starý vyřazený náklaďák, stále však funkční. Dnes se vám může jevit jako danajský dar. Stojí vám na pozemku a nevíte, co s ním. Bojíte se, že za jeho likvidaci budete muset zaplatit. Jak ven z tohoto problému?

Zbavit se starého vozidla nemusí být vůbec snadné

Stará, nevyužívaná, často bouraná, či kvůli závadě, kterou se již neoplatí opravovat, vlastně trvale odstavená auta – takových automobilů, osobních, užitkových i nákladních, najdeme na pozemcích Čechů, soukromníků i firem mnoho. Nevíme, co s nimi, a často se nám zdá, že je pro ně vhodná už jen likvidace vozidel. Někdy nás napadne je ještě přece jen zkusit zpeněžit. Obvykle se však dostaneme do situací, které nás pak do budoucna odradí.

Auto na vlastní náklady přivezeme do bazaru, abychom se dověděli, že jej tam nechtějí, nebo nám slíbí zaplatit až po nalezení kupce. Ten se však nakonec nenajde – ani po roce či dvou, kdy automobil stál na place autobazaru a bez garážového stání pouze dál ztrácel na hodnotě.

Ještě horší zkušenosti míváme se svépomocným prodejem. Stojí hodně času. Zájemci se domluví a nepřijdou, nebo naopak naruší naše soukromí, protože se objeví třeba v nejnevhodnější dobu zcela bez ohlášení. Naši cenu neakceptuje nikdo. Každý chce slevit, zkouší, zdali bychom auto nedali zcela zadarmo, nebo třeba alespoň na splátky. Existuje jiné řešení?

Výkup nákladních vozidel jako služba

Zkuste to s profesionály na výkup automobilů. Etablovaná služba nabízí výkup nákladních vozidel, ale i osobních aut či stavebních strojů. Funguje po celé České republice. Automobil není nutné nikam vozit. Již druhý den po kontaktování služby k vám může dojet zástupce firmy, automobil odkoupit, podepsat jednoduchou smlouvu a automobil si odvézt. Ihned a na ruku dostanete za svůj vůz i peníze. Na prodaný vůz dál již nenesete záruku, což u prodeje svépomocí neplatí. Návrh ceny máte možnost poptat online předem.