Byt v Praze znamená splnění snů o moderním životě

prodej bytů Praha 3

Být tam, kde se neustále něco děje. To není jen požadavkem mladých ročníků, protože nudu nechce zažít snad vůbec nikdo. Prožít život v Praze znamená pro volnočasové aktivity úplně jiné možnosti než ve vašem rodném městě. 

I proto do naší metropole míří absolventi nebo ti, kdo zde už roky pracovali. Chtějí se usadit a poznat toto evropské velkoměsto ještě důvěrněji. Cílí na garsonku nebo spíše třípokojový byt? Možnosti jsou široké, je tedy třeba začít uvažovat o budoucnosti už dnes. Řím se také nepostavil za den, že? 

Žižkov čeká velmi zajímavá budoucnost

Pražská čtvrť, která je neodmyslitelně spojená třeba s českou historií 19. věku, brzy rozkvete a získá novou vizáž. Rozhodně si to zaslouží, skrývá se v ní totiž dosud nevyužitý potenciál. Platí tedy, že prodej bytů Praha 3 je investicí do budoucna, kterou velmi dobře zhodnotí i další generace vaší rodiny. 

Jde o bydlení v souladu s moderními standardy, útulné a současně minimalistické, plné slunce a života. Velkou výhodou je už jen samotná lokalita, ve které se nabízí spoustu městské zeleně. Parky jako Židovské pece nebo Parukářka lákají k procházkám, při nichž nasbíráte nové síly do pracovního procesu. 

projekt Byty u parku

Předzahrádka, balkon nebo také lodžie

Na výběr jsou hodně pestré možnosti, projekt Byty u parku počítá s nadšenými zahrádkáři, ale také lidmi, kteří si rádi posedí na lodžii se šálkem kávy. Nebo byste měli raději vlastní balkon? Záleží jen na vás, protože jsou připraveny jak dispozice 1+kk, tak i čtyřpokojové varianty, do kterých se pohodlně vejde i početnější rodina. Prostorné garážové stání pak také ušetří čas, jenž byste strávili hledáním parkovacího místa v okolí vašeho bytu. Takto budete mít již vše dopředu zajištěno. V okolí bytu je také perfektní občanská vybavenost, díky níž nebudete muset kvůli nákupům či zábavě cestovat nikam daleko.

Sdílet článek