Pro optický internet v Brně jděte za Faster CZ!

Optický internet v Brně

Pojem optický internet už jistě slyšel každý z nás. Máme podvědomě zafixováno, že jde o jeden z nejlepších způsobů, jak se připojit k internetu. Proč tomu tak je? Hlavní rozdíl oproti starším způsobům přenosu signálu po drátě je fakt, že byly závislé na zasílání elektrických impulsů. Optický kabel na to však jde zcela jinak. Jak už označení této technologie napovídá, o přenosy signálů se starají světelné impulsy. Hlavní výhoda této technologie je nasnadě – optický internet je mnohonásobně rychlejší a zároveň také stabilnější. 

Toto jsou velmi silné argumenty k tomu, abychom se při výběru poskytovatele internetu primárně zaměřili na ty, kteří nám jsou schopni nabídnout optický internet. Předpokladem musí být samozřejmě fakt, že vaše domácnost přípojkou k optickému internetu disponuje. Jinak byste nepochodili. Obyvatelé měst mají v tomto ohledu značnou výhodu. Síť optických kabelů jde totiž zpravidla bývá rozsáhlá, takže dostupnost optického internetu není žádný problém.

Bezkonkurenční poskytovatel internetu v Brně

Toto samozřejmě platí také o Brnu. Optický internet v Brně prostřednictvím vlastní sítě nabízí také společnost Faster CZ. Ta své spolehlivé připojení k internetu jistí nepřetržitou technickou podporou a širokou nabídkou doplňkových služeb. Jde například o rozšířenou ochranu proti DDoS útokům, či možnost pronájmu virtuálního serveru a dalších cloudových služeb. Tento poskytovatel internetu v Brně je připraven každému zájemci o optický internet vyjít vstříc individuální cenovou nabídkou. Stačí pouze vyplnit poptávkový formulář na stránkách společnosti.  U Faster CZ o vás zkrátka bude postaráno.

Sdílet článek