V poslední době je o HHC květy nevídaný zájem

Konopný průmysl přilákal vskutku miliony lidí, aby vyzkoušeli kanabinoidy pro různé účely. V současné době se do povědomí veřejnosti dostává i HHC, což je další kanabinoid, který je považován za nejstabilnější formu THC. V následujících řádcích se na něj podíváme trochu podrobněji. 

Kanabinoidy získávané z konopí, jako jsou HHC, delta 8 THC, delta 9 THC a CBD, jsou chemické sloučeniny vyvolávající vlnu pozornosti po celém světě. Kde koupíte nejsilnější HHC květy? Jaké jsou jejich účinky? 

Co je HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je hydrogenovaná forma THC. Přirozeně se vyskytuje i v rostlině konopí, ovšem pouze v nepatrném množství. HHC je mimořádně odolný proti poškození způsobenému teplem a UV zářením. 

Chemik Roger Adams objevil HHC ve 40. letech 20. století, kdy změnil fyzikální vlastnosti THC přidáním molekul vodíku prostřednictvím několika chemických procesů. Struktura HHC je podobná omamným kanabinoidům. 

Zřejmě vás zajímá, jestli je HHC přírodní, nebo syntetická sloučenina. Odpověď zní, že obojí. HHC se přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí a je možné ho vyrobit i v laboratoři. Olej HHC se získává procesem zvaným hydrogenace, což je proces podobný proměně rostlinného oleje na margarín. 

HHC náplně jsou v České republice legální. Všechny produkty se používají pro navození příjemného a relaxačního pocitu. 

Jaké účinky má HHC? 

Dostane vás do rauše. Poskytuje pocit euforie, takže na rozdíl od CBD získaného z konopí může mít HHC mírné psychoaktivní účinky, které působí na TRP receptory bolesti. HHC se tedy doporučuje i na zvládání bolesti. 

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste si mohli HHC produkty objednat, podívejte se na stránku Zahulime.cz. V nabídce jsou HHC květy, cartridge, gummies i hash. Budete nadmíru spokojení s vysokou kvalitou.