Bezdrátová sluchátka Apple: Jak vlastně fungují?

bezdrátová sluchátka Apple

Jestliže vás při poslechu hudby přes sluchátka obtěžují dráty, je tu pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si bezdrátová sluchátka, která nabízejí komfort volnosti pohybu. Jak vlastně fungují?

True Wireless

Aby sluchátka vůbec reprodukovala zvuk, musejí být připojena k jeho zdroji. Tím je nejčastěji mobilní telefon, tablet, počítač i televize. Bezdrátová sluchátka využívají speciální bezdrátový kanál, kterým se se zařízením propojí. V současné době jsou nejvíce oblíbená plně bezdrátová sluchátka, tzv. True Wireless, jež se využívají především u sluchátek do uší, tedy pecek. Znamená to, že je nespojuje kabel, ani z nich žádný nevyčnívá. Prim v tomto ohledu hrají bezdrátová sluchátka Apple, která patří k tomu nejkvalitnějšímu, co na současném trhu můžete dostat.

AirPods nabízí kvalitní zvuk

Víte, že bezdrátová sluchátka Apple AirPod jsou vybavena infračerveným senzorem, který pozná, jestli je máte v uších? Pak jedině se rozehrají. V opačném případě jsou potichu. K dispozici k nim je i nabíjecí pouzdro. S jeho pomocí vydrží sluchátka fungovat téměř celý den na jedno nabití. Sluchátka s pouzdrem propojíte klasickým kabelem USB-lightning, který běžně využívají zařízení značky Apple.

Jak sluchátka spárovat s mobilem?

Nejvíce se využívá párování sluchátek s mobilním telefonem. S jakýmkoliv zařízením od Apple se však sluchátka AirPods okamžitě propojí díky Bluetooth 5.0, a ihned je tak možná začít vychutnávat poslech oblíbené hudby či podcastů, učit se cizí jazyk, a to dokonce během chůze po městě i sportování. Bezdrátová sluchátka nabízejí plný a kvalitní zvuk a špičkové snímání hlasu, takže je lze využít také pro příjem hovorů. Mezi další jejich praktické funkce patří přepínání skladeb nebo hlasový asistent. Nejlépe tato sluchátka fungují s výrobky značky Apple, ale je možné je propojit také s operačním systémem Android.

Sdílet článek