Překvapte zákazníky širokou nabídkou sušin

sušená květina

V květinářství se mísí intenzivní vůně květin, velmi oblíbené jsou nejen řezané květiny, popřípadě živé rostliny v květináčích, ale též sušené květiny zdobící věnce a tvořící sezónní dekorace. Své zákazníky rozhodně potěšíte širokým výběrem sušených rostlin a jednotlivých komponent, které jsou celoročně používány k domácímu tvoření originálních ozdob. Nyní máte možnost nakupovat výhodně a využít slev ve velkoobchodu květin, kde jsou nejen zajímavé akční produkty, ale též novinky a parádní výprodeje.

Bez aranžovací hmoty to nepůjde

Vyrábět sušené květiny lze podle vlastní fantazie, základ vždy tvoří aranžovací hmota, jež se přizpůsobí vašim potřebám, vyplní květináč a poslouží jako základ pro výrobu jakkoliv velkých ozdob. Aranžovací hmota se nabízí v mnoha velikostech a tvarech, třeba ke svátku zamilovaných oceníte hmotu ve tvaru srdíčka. V nabídce rovněž nechybí aranžovací hmota vhodná na připojení na vozidlo, takže můžete vytvořit i jedinečnou svatební dekoraci. V žádném květinovém obchodě nesmí chybět aranžovací základ pro přípravu dekorací a ozdob na profesionální úrovni. Stejně tak se ale nabízí možnost nákupu levnějších aranžovacích hmot, s nimiž docílíte překrásných ozdob i v pohodlí domova. Stačí jen zapojit fantazii a pořídit krásné sušené květiny. Mezi nimi nechybí též sušené ovoce, šišky, slaměné kruhy či zápichy s motivy zvířat a tvarů.

Sušená květina, kytička napořád

Jaká by to byla sušená květina, kdyby její součástí nebyla stuha či ptáček a motýl? Nudná a chabá! A co teprve sezónní prvky, s nimiž vykouzlíte úžasné kytice k svátku, narozeninám, výročí i pro oslavu svátku mrtvých. Na dušičky se pak nabízí i praktické ošatky či košíky a věnce, které lze dozdobit dle vlastního uvážení. Floristický obchod se neobejde bez širokého sortimentu pro aranžování a tvoření, proto neváhejte a nakupujte výhodně pro sebe i své zákazníky.