Jaká okna se hodí právě pro váš dům?

Slovenský výrobce oken a dveří Slovaktual

Výběr oken a dveří nemusí být vůbec jednoduchou záležitostí. Jde totiž o to, že dveře a okna patří mezi základní stavební prvky a jejich volbu nelze uspěchat. V drtivé většině jsou to investice na celý život. Jen si spočítejte, kolikrát za život jste měnili okna a dveře? Proto jejich výběr nepodceňujte a zvažte všechny dostupné varianty.

Velmi oblíbená jsou hliníková okna i tradiční varianta z plastu. První zmiňovaná možnost uspokojí zákazníky s vysokými nároky nejen na kvalitu, ale též provedení, design, odolnost a trvanlivost. Hliníkové profily jsou velmi lehké, odolné a stálé, takže umožňují vytvářet atypické rozměry i tvary oken. Skvěle se hodí pro velkoformátová okna nejen obchodní center a hotelů.

Klasika jménem plast

Plastová okna patří mezi nejčastěji využívané varianty oken i dveří. Jsou totiž cenově dostupná, působí vkusně, a navíc se snadno udržují. Díky širokému výběru dekorů velmi snadno napodobíte design dřeva či vaší oblíbené barvy. U plastových oken smíte očekávat vysokou kvalitu zpracování a stejně tak izolační schopnosti.  Slovenský výrobce oken a dveří Slovaktual nabízí široký sortiment oken z hliníku i plastu a vedle toho též atraktivní a vkusné dveře. Rozhodnete-li se vyměnit stávající přední dveře, volte bezpečnější variantu zpracování. Montáž včetně příslušenství vám zajistí odborníci, aby maximalizovali funkčnost jednotlivých modelů dveří. Vchodové dveře musí doslova říkat, že jsou bezpečné, pro zloděje neprůchodné a zajišťující dostatečnou tepelnou i zvukovou izolaci, a to bez ohledu na to, zda bydlíte v rodinném domě či bytě.

Posuvné dveře jsou stylové i praktické

Máte-li možnost do svého domu pustit více světla, neváhejte. Zcela nový, unikátní design vám dopřejí moderní posuvné dveře, které jsou zároveň praktické díky chytrému systému použití. Otevíráním dveří nezaberete žádné místo v prostoru, navíc posuvné dveře jsou řešeny v několika provedeních a každý si tak vybere ideální variantu. Ať už sáhnete po zdvižných či sklopných plastových anebo hliníkových dveří, získáte vždy jednoduchý systém obsluhy pro snadnou manipulaci a vysoký bezpečnostní prvek do svého domova.