Práce snů? Otestujte profesionální agenturu

personální agentura praha

Nejste spokojeni ve svém zaměstnání a toužíte po změně? Vracíte se po mateřské dovolené zpět do pracovního procesu a hledáte práci v blízkosti vybrané školky nebo se zkráceným úvazkem? Chcete si vybudovat stabilní postavení v perspektivní společnosti a stát se součástí nadnárodní společnosti s širokými možnostmi profesního růstu? Baví vás cestovat? Nebo naopak hledáte přivýdělek na pár hodin denně? Ať už patříte mezi workoholiky, studenty či nezaměstnané, ideální zaměstnání vám pomůžou najít odborníci z agentury!

23 let na trhu práce = 23 let úspěšných výsledků

Personální agentura patří mezi klíčové společnosti na trhu práce, protože sleduje a má dokonalý přehled o volných pracovních místech ve vybraných lokalitách. Díky komplexnosti a flexibilitě jsou vám profesionálové schopni najít vyhovující zaměstnání a doporučit váš profil přímo vedení firmy. Personální agentura Praha se může pochlubit letitými zkušenostmi, poradenstvím i širokým rozsahem poskytovaných služeb.

Proto nezáleží, zda jste aktuálně na straně nespokojeného zaměstnance, jenž hledá nové místo, nebo jste v roli zaměstnavatele mapujícího stávající trh práce. V obou případech je agentura připravena pomoci vám a najít brigádníky, zaměstnance i zajistit pohovor v prestižní společnosti. Nejen u výrobních firem je velmi aktuální agenturní zaměstnávání, díky čemuž firmě odpadají starosti se správou přidělených zaměstnanců, protože všechny pracovně právní otázky řeší právě agentura.

Práce pro Prahu i Brno

Byť je nezaměstnanost na enormně nízké hranici, stále se otevírají nová pracovní místa po celé České republice. Neustále chybí dělnické profese, jež by zastali odborní pracovníci s náležitou praxí a osvědčením o kvalifikaci. Stejně tak je situace mapována mezi administrativními pracovníky a specialisty, které bývá obtížné získat. V ten moment nastupuje do hry personální agentura, která přesně reaguje na požadavky zaměstnavatele i potřeby zaměstnance.