Bezpečnost začíná u prahu vašeho domu

Bezpečnostní dveře Ostrava

Léto je jako stvořené nejen k příjemným činnostem, mezi něž patří slunění, dovolená a výlety, ale je to dlouho očekávané období pro zloděje, kteří využívají delší nepřítomnosti a násilně vnikají do bytů, domů, garáží i chatové oblasti. Často vás tak po příjezdu z odpočinkové dovolené čeká nepříjemné překvapení v podobě rozbitých dveří a vysokých finančních ztrát. Efektivně lze předejít „vybílenému“ domovu jednoduše – vybavit se bezpečnostními prvky a nejlépe uděláte, pokud začnete hned u vstupních dveří.

Bezpečné a elegantní zároveň

Vstupní dveře, ať už od domu či bytu, musí na první pohled působit robustním dojmem, což mnoho zlodějů odradí. Špičkové bezpečnostní dveře Ostrava jsou vyrobeny z jakostních materiálů a slibují efektivní využití po dlouhou dobu. Díky kvalitním zámkům a detailnímu dílenskému zpracování se stane váš dům nedobytnou pevností. Bezpečnostní dveře přitom vůbec nemusí vypadat nudně! Naopak, přední výrobci je ladí do nadčasového a moderního stylu, díky čemuž jsou naprosto nerozeznatelné od běžných dveří. Na výběr máte hned několik modelových řad jednokřídlových či dvoukřídlových dveří. Některé modely dveří jsou speciálně navrženy pro starší a historické zástavby, čímž nenaruší ráz nemovitosti a dokonale navážou na styl domu.

Bezpečnostní prvky pro klidný spánek

Na bezpečnost svou, celé rodiny i zajištění majetku ale dobré myslet po celý rok. Byť je léto žněmi pro zloděje, vyplatí se investovat do dalších bezpečnostních prvků. Velmi kvalitní službu vám udělá kamerový systém, díky němuž budete mít přehled o dění v době vaší nepřítomnosti, do oken se hodí bezpečnostní mříže a v obchodech zase oceníte výhody bezpečnostních rolet s manuální či motorovou obsluhou. Bezpečnostní a protisluneční fólie na okna fungují zároveň jako pasivní klimatizace. Mříže do oken si smíte vybrat buďto pevné nebo speciálně navržené pro atypické rozměry s možností otevírání. Dekor na mřížích je potom pouze na vaší fantazii.