Poznejte tolik jazyků, až se vám zamotá jazyk

jazykové kurzy praha

Cizojazyčné vědomosti jsou dnes velmi cenné, body navíc za ně získáte třeba v zaměstnání a budete za ně vděčni i na dovolené, kde si bez problémů objednáte jídlo nebo se zeptáte bez větších obtíží na cestu. Znalost minimálně jednoho světového jazyka se dnes bere jako samozřejmost. Máte ve výuce cizí řeči mezery? Pak začněte navštěvovat pravidelný kurz a své dosavadní zkušenosti prohlubte, popřípadě se naučte úplně nový, doposud nepoznaný jazyk.

Pro věčné začátečníky i pokročilé

Jednou z možností, jak se učit angličtinu, němčinu, ruštinu či další jazyky, je jazyková škola. Zkušení lektoři pracují tak, aby vám co nejlépe vysvětlili gramatiku, naučili používat konverzační otázky a prohloubili základy daného jazyka. V hlavním městě naší republiky najdete jazykovku přímo na Václavském náměstí, kde již více než patnáct let chodí studenti napříč věkovými kategoriemi. Všichni mají společný cíl, a to naučit se jednu ze dvaceti nabízených řečí. Například kurzy angličtiny jsou orientovány do letních kurzů i individuální výuky, což slibuje rychlé získání jazykových dovedností při individuálních hodinách pouze s lektorem. Řešíte témata, jež vás zajímají, cílíte na oblasti, kde máme doposud mezery. Obrovskou nabídku vyučovaných jazyků navíc potvrzují vynikající reference od významných firem.

Pro soukromé osoby i firmy

Jazyková škola v Praze nabízí kurzy pro malé skupiny zájemců i firemní vzdělávání. Kromě toho nechybí též kurzy v zahraničí a pomaturitní studium, jež ocení každý, kdo chce mít skutečně perfektní jazykovou vybavenost. Že je institut jazykového vzdělávání opravdovou špičkou, potvrzují i další kurzy, například speciální kurzy pro lékaře, eventuálně právníky. Jazykové kurzy Praha jsou rozhodně skvělou volbou pro každého, kdo se chce kvalitně naučit nejen mluvit, ale i psát a rozumět.