Vaše vozidlo jako vizitka

automyčka praha

Automobil už dávno neplatí pouze za dopravní prostředek, díky němuž se pohodlně dostaneme z bodu A do bodu B. Dnes je vozidlo především reprezentativní prostředek, s nímž cestujeme napříč světem komfortně a maximálně bezpečně. Přitom vůbec nezáleží, zda máte poslední model od největší automobilky či dáváte přednost veteránům. V každém případě musí být váš vůz čistý a připravený svézt šéfa, kamarády či rodinu.

Na myčku v Praze

Automyčka Praha – 8 nabízí kompletní čištění podle individuálních požadavků. V těsné blízkosti se nachází supermarket, kde si během čištění vozidla jednoduše nakoupíte. Čištění a mytí vozidel probíhá dle norem EU s ohledem na životní prostředí. Po celou dobu mytí jsou vozidla hlídána kamerovým systémem, takže se nemusíte o svého plechového mazlíčka obávat. Automyčka Praha vám ale nabízí řadu dalších služeb. Profesionální mytí a čištění zvládnou zkušení odborníci za hodinu, protože sází na precizní a do detailu perfektní práci. Díky vysoce kvalitní strojové technice a auto kosmetice bude vaše vozidlo jako nové! Ruční čištění je prováděno profesionálně a zároveň šetrně, čímž nedochází k poškození laku, naopak je velmi efektivně odstraněna mastnota a špína. Na rozdíl od strojového čištění je ruční práce zaměřená na detail, a tím pádem dochází k ošetření každé mezery a záhybu vozidla.

Jaký program vybrat?

V nabídce navíc naleznete celou řadu mycích programů pro různě velká vozidla. Praktická online rezervace vám umožňuje objednat se dopředu a návštěvu automyčky řádně naplánovat. Rozhodnete-li se do péče o svůj vůz investovat, vsaďte na program celkového mytí a čištění. Ošetřeny jsou mimo jiné palubní desky, sedačky, plastové díly, disky i koberečky. Součástí programu je aplikace tekutých stěračů, doplnění ostřikovačů, dezinfekce klimatizace a na závěr provonění interiéru vozidla. V takové káře bude radost jezdit, nemyslíte?

Sdílet článek