Operativní leasing nabízí řadu výhod

Operativní leasing

Zvažujete-li investici do vozidla, určitě přemýšlíte, jakou finanční cestou se vydat. Jestliže nemáte dostatečnou hotovost a váš starý plechový miláček doslouží každým dnem, zapomeňte na úvěry a nesmyslné splátky a pojďte moderní cestou – cestou operativního leasingu. Ten je téměř v každé firmě využíván pro firemní vozidla a slyší na něj i soukromé osoby. S operativním leasingem si často můžete dopřát jinak nedostupná vozidla vyšší třídy s luxusní výbavou a též nemusíte myslet na servis, prohlídky a další návštěvy servisu, které vás jinak stojí nemalé peníze.

Exkluzivní forma pronájmu

Operativní leasing je určitá forma dlouhodobého pronájmu vozidla. Ve zkratce řečeno, vy si užíváte jízdní vlastnosti auta a používáte ho k dennímu využití, leasingová společnost je vlastníkem a garantuje vám, že v pravidelné měsíční splátce jsou zahrnuty všechny služby včetně havarijního pojištění, asistenčních služeb a servisu, stejně tak výměna pneumatik a řada dalších, často cenově nákladných služeb. Tím vám odpadá řada starostí a zapisování termínů návštěv třeba pro přezutí gum či drobné opravy. Obavy nemusíte mít ani z vyřízení operativního leasingu, který je dnes už určen pro právnické i fyzické osoby. Například Volkswagen Golf na operativní leasing vám pomůže zajistit obchodní zástupce, z vaší strany bude potřeba prokázání totožnosti, souhlas s uložením kopií dokladů a také doložení vašich příjmů. Plánujete-li vozidla na operativní leasing pro společnost, budete potřebovat účetní závěrku.

Komfortní Škoda Octavia pro náročné řidiče

Škoda Octavia na operativní leasing vám umožní vychutnat si komfortní a propracovaný interiér vozidla české stálice. Oblíbený model si můžete vybrat v mnoha atraktivních barvách a být na silnici doslova nepřehlédnutelní. Škoda Octavia je technicky propracovaná nejen v kokpitu, disponuje řadou bezpečnostních a asistenčních prvků pro včasné reagování na vozovce.

Sdílet článek