Pohodlné cestování z letiště: otestujte flexibilitu autopůjčovny

Autopůjčovna na Letišti Praha

Patříte mezi vášnivé cestovatele, popřípadě vás pracovní povinnosti nutí často letecky cestovat z letiště Václava Havla do ostatních zemí? Pak jste se určitě setkali s nepříjemnou skutečností, že doprava zvláště v méně vytížených hodinách bývá problematická. Spoje na sebe nenavazují, mnohdy jsou mezi dopravou velké časové prodlevy a vám pak nezbývá, než mávnout na taxíka. A jak by se vám líbilo vyměnit starosti s dopravou za špičkový vůz odpovídající vašim představám? Co byste řekli na to, že byste dlouhé čekání nahradili připraveným vozem a třeba dobrou brzkou ranní kávou?

Easyrent.cz naproti terminálu 1

Autopůjčovna na Letišti Praha vám garantuje okamžité odbavení a nonstop servis, takže se nemusíte obávat zavřených dveří. Pro své klienty si společnost Easyrent.cz připravila řadu praktických služeb. Zajisté oceníte parkování přímo na plochách společnosti nebo nakládání a vykládání zavazadel a dalšího nákladu na bezpečné ploše v těsné blízkosti terminálu. Díky rychlé online komunikaci máte předpřipravené všechny dokumenty, tudíž se zbytečně nezdržujete a navíc jako bonus můžete platit v hotovosti i kartou. Firma si zakládá na osobním přístupu, proto pracovníci pracují i s vašimi daty, kdy přiletíte, a jsou připraveni na váš dřívější přílet a stejně tak jsou flexibilní při zpoždění.

Široký vozový park předčí vaše očekávání

Vozový park je bohatý, nabízí třeba půjčení SUV pro mladé cestovatele i Mini Cooper pro rychlé cestování do rušné Prahy. Autopůjčovna v Praze na letišti uspokojí všechny zákazníky, od početnějších rodin hledajících minibusy, případně osmimístné dodávky, sedmimístné dodávky, náročných byznysmenů až po rodiny nebo nahodilé cestující vyžadující dostupnou cenu a rychlý servis. Početnou část zákazníků tvoří klienti cestovních kanceláří. Významným klientem společnosti, jež sází na kvalitu a preciznost, je též generální tajemník NATO, pravidelně si zde půjčuje vozidla firma Amati nebo business cestující z koncernu VW a Škoda auto. Easyrent.cz funguje rovněž jako půjčovna dodávek.

Sdílet článek