Nová hala pro vaše podnikání – pro všechna odvětví

Ať už patříte mezi zemědělce, potřebujete rozšířit dosavadní skladovací prostory, popřípadě hledáte levné a přitom kvalitní zastřešení pro nadměrnou techniku či snad stáje, nabízí se plachtové montované haly. Jsou báječným kompromisem kvality a užitnosti, proto je poptávají různá odvětví a dají se přizpůsobit individuálním potřebám. Plachtové haly pojmou vaše výrobky, zemědělskou techniku, poslouží jako sklad či přístřešek a zároveň nezruinují vaší peněženku.

Volte podle referencí

Jestliže se rozhodnete pro montovanou halu, vsaďte na osvědčenou společnost, která již od roku 1999 dodává zákazníkům prvotřídní haly a zastřešení a zároveň sleduje nové výrobní postupy, díky nimž své montované haly neustále technologicky vylepšuje. Montované haly nabízí například český lídr v této oblasti, jenž má letité zkušenosti a slibuje bezúdržbový provoz i dlouhou životnost materiálů. Plachtová hala je navržena vždy dle požadavku klienta, v praxi to znamená, že je vyrobena na klíč a garantuje možnost budoucího rozšíření či dalších úprav. Atraktivní nabídky na výrobu hal přichází také ze zahraničí, proto dnes můžete značkové http://www.haly-polak.cz/ – montované haly z dílny Polak vidět i mimo české území. Plachtové haly lze vylepšit o zateplovací systém, umělé osvětlení anebo odvětrávání. Nespornou výhodou je snadná demontáž konstrukce haly a její okamžité přemístění kamkoliv jinam.

Hala pro každý účel

Značkové haly se pyšní velmi stabilní a odolnou konstrukcí, stejně tak možností použít na zastřešení vysoce odolné technické textilie, kde můžete volit z řady atraktivních barevných odstínů. Plachty jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a v případě potřeby se snadno sundají a vymění. Záleží tedy pouze na vás, zda využijete novou halu jako skladovací prostor, jízdárnu, úschovnu zemědělské techniky, nebo snad sportovní halu pro všestranné účely či hangár.

Sdílet článek