Moderní komerční prostory v Praze

pronájem retailových prostor Praha

Hledáte pěkné reprezentační prostory pro svou firmu? Kanceláře patří v Praze k nejvyhledávanějším interiérům, proto nyní zvažte, zda chcete tvořit součást jedinečného projektu, kde se vsadilo na nejmodernější trendy.

Kancelář jako stylové pracovní prostředí

Pokud vám stačí jen nějaký prostor k vykonávání vaší podnikatelské činnosti, jistě nepatříte mezi příliš náročné osoby. Proč nechtít víc? Ve vaší kanceláři budou pracovat lidé, kteří zde stráví většinu svého času. Určitě se jim komerční prostory zalíbí mnohem více, když zde uvidí moderní a příjemné prostředí, kde nechybí nadčasovost a funkčnost. Projekt Palmovka Open Park se stal vítězem prestižní soutěže Best of Realty 2018. Podařilo se tady spojit dvě nové administrativní budovy s kulturní památkou. Nájemci mohou využít kombinování otevřeného prostoru s klasickými uzavřenými kancelářemi, což dovolují půdorysy jednotlivých pater.

Administrativní centrum v Praze

Moderní technologie umožnily stavbu budovy s úsporným provozem. Právě nyní si lze zajistit pronájem retailových prostor Praha ve fázi shell and core. Budova projektu Palmovka Open Park stojí v Praze 8, kde patří k přednostem nedaleké napojení na dálnici D8, na vnitřní Pražský okruh a nechybí ani blízká dostupnost městské hromadné dopravy. Za 25 minut se dostanete na letiště, za deset minut do centra a potěšeni budou i cyklisté, protože se kanceláře nalézají přímo u páteřní cyklostezky Modřany – Trója.

Jde o výhodnou polohu u Vltavy, kde se zachovává klidná atmosféra, ale zároveň se tato klíčová lokalita stále rozrůstá a vyvíjí pomocí nových směrů ve výstavbě. Sport a relaxaci snadno doplníte tréninky na běžeckých tratích, ve fitness centru, v golfovém klubu nebo projížďkami na inline bruslích. Není nouze o kulturní akce, kavárny a restaurace s exotickou i klasickou českou kuchyní.

Sdílet článek