KT MetSteel je spolehlivým partnerem pro strojírenství

prodej hutního materiálu

Strojírenství má v ČR dlouhou historii, vždycky jsme v něm byli špičkoví a stále jsme. V tomto odvětví působí celá řada firem, jen málokterá ovšem nabízí tak široké spektrum služeb jako KT MetSteel z Valašského Meziřičí.

KT MetSteel poskytuje komplexní služby. Zajišťuje prodej hutního materiálu a výpalků, materiály opracovává, svařuje a díky vlastní dopravě i expeduje k zákazníkům. Spolupracuje s velkými firmami, jež mají zájem o sériovou výrobu, a zároveň jednotlivci, kteří poptávají jednorázové zakázky.

Široký sortiment materiálu s rychlým dodáním

K dispozici je veškerý hutní materiál, jako jsou konstrukční, nerezové a nástrojové oceli, slitiny mědi, hliníku, bronzu a mosazi. Sortiment zahrnuje jekly, trubky, nosníky, bloky, přířezy, odlitky, šestihranné, čtyřhranné, kruhové i ploché tyče. Nechybí ani výpalky z plechu. A co chybí, na tom se dá domluvit. Firma má kontakt na dodavatele z celého světa, dokáže zajistit také atypické materiály, a to ve velmi krátkém čase. Zda potřebujete gramy či tuny, na tom vůbec nezáleží. Výhodou jsou rovněž vlastní doprava a tzv. konsignační sklad neboli možnost skladování materiálu při dílčích objednávkách.

Řada možností opracování

Pálení, řezání a dělení: Přesné tvarové výpalky z plechu, oceli a hutních materiálů jsou prováděn na CNC pálicích strojích. Využívá se pálení laserem, plazmou, řezání kyslíkem, vysekávání, pila a vodní paprsek.

Tvarové zpracování: Ohraňování tvarových výpalků i plechů, ohýbání trubek a tyčí, zakružování plechů.

Svařování: Metody TIG, MAG, MIG i SAW.

Povrchové úpravy: Eloxování, komaxit, černění, nitridace, zinkování a mnohé další.

Obrábění: Firma zajistí klasické úkony jako vyvrtávání, leštění, odvalování, frézování a broušení, ale také třeba elektroerozivní obrábění.

Dobré výrobní zázemí je samozřejmě doplněno i o kancelářské zázemí. Přímo ve firmě se postarají o zhotovení výkresové dokumentace, 2D i 3D modelu.