Jak správně pečovat o manipulační techniku? Pravidelné revize jsou základ

revize jeřábů

Kvalitní manipulační technika je základním předpokladem pro úspěšný chod provozu. Jenže aby technika mohla správně sloužit a zachovala si dlouhou životnost, je nezbytný pravidelný servis a revize. V článku se dozvíte, jak vyřešit revize jeřábů a nechybí doporučení na společnost, která vám s tím pomůže.

Proč je revize jeřábů důležitá?

Stejně jako se věnujete údržbě a kontrole technického stavu automobilu, i v případě jeřábu je potřeba jednou za čas provést důkladnou kontrolu. Revize jeřábů slouží pro odhalení případných závad či počátečních problémů, jejichž včasné řešení šetří starosti i peníze. Kromě toho je možné využít i další služby, jako jsou pozáruční servis a údržba, opravy či specializované poradenství pro optimalizaci jednotlivých procesů z pohledu manipulační techniky.

Zapůjčení náhradní techniky

Bojíte se, že budete mít během revize nouzi o množství práceschopné techniky? Tato obava je zbytečná díky možnosti zapůjčení náhradní techniky. Práce tak nemusí vůbec stát a vše se vyřeší rychle a bez zbytečných komplikací. Taková pomoc se rozhodně hodí a týká se různých druhů jeřábů od všech možných značek. Bez problémů tak vyřešíte revizi minijeřábů, přívěsných i mobilních jeřábů.

Proškolení pracovníci

Pokud se rozhodnete využít revizi jeřábů, budou se o vaše stroje starat pouze proškolení a zkušení pracovníci, kteří vám se vším potřebným jednoduše pomohou. Revize jeřábu by tak měla patřit mezi pravidelné úkoly, které je třeba v provozu řešit. Myslete na to s dostatečným předstihem a objednejte si termín dopředu. Kromě pravidelných kontrol nezapomínejte také na vstupní revize při pořízení nového vybavení, což je zvlášť důležité hlavně ve chvíli, kdy kupujete již dříve používaný jeřáb či jinou manipulační techniku.

Sdílet článek