Jak rychle vyřešit BOZP a PO podniku?

Extéria

Rozjeli jste svůj byznys a ptáte se, jak rychle vyřešit bezpečnost práce a požární ochranu podniku? Není to nic těžkého, i když tomuto oboru nerozumíte. Nemusíte vědět, co to bezpečnost práce či požární ochrana je, když si najmete někoho, kdo těmto dvěma oborům, jež jsou zároveň zákonné povinnosti, rozumí lépe. Takových firem je na trhu mnoho, rozhodujte se proto podle referencí a recenzí, v nichž je obsaženo nemálo zkušeností klientů, a podnikejte bez starostí a v klidu.

Z nedávných statistik vyplývá, že bezpečnost práce a požární ochranu nemá vyřešenou více jak čtyřicet procent podnikatelů. Důvod je prostý – mnozí zkrátka ani nevědí, co to je či že to má být vyřešené. V současné době by tedy jinými slovy čtyřicet procent podnikatelů dostalo určitě pokutu v případě neohlášené kontroly ze státní správy, kterou by si za rámeček rozhodně nedali. Taková pokuta se za nevyřešené BOZP a PO může dostat do stovek tisíců korun nebo také do výše několika milionů korun.

Abyste se tedy takto vysoké pokutě a dalším souvisejícím problémům vyhnuli, doporučujeme se vložit do rukou firmě, která se na bezpečnost práce a na požární ochranu zaměřuje. A jak jsme zmínili, ideální je, když je daná firma dobře hodnocená.

Jednou takovou firmou je firma Extéria

Abyste se nemuseli brodit v moři firem, jež se pyšní kladným hodnocením, doporučujeme se svěřit do rukou firmě Extéria, která je v současné době označována za přední českou společnost poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Dnes má tisícovky spokojených klientů, kterými se pyšní také na Slovensku, kde také poměrně nově působí.

Proč je firma Extéria kladně hodnocena?

Mnozí se jistě ptají na důvody kladných referencí na internetu. Vyzdvihována je zejména nízká cena služeb, které jsou nejen kvalitní, ale také jejich cena je v porovnání s konkurencí nejnižší na trhu. Také si firma nic navíc neúčtuje – nezáleží tedy na tom, jestli technik stráví ve vašem podniku déle nebo jestli projede více kilometrů. Také se kladně hodnotí i telefonická podpora.

Sdílet článek