Už jste slyšeli o bio nádobí?

nápojové kelímky

Jednorázovým obalům pomalu zvoní hrana, nicméně je nahrazují efektivnější a úspornější varianty. Není proto vůbec žádným překvapením, že dnes už seženete nádobí z cukrové třtiny, nádobí ze dřeva, popřípadě kelímky na nápoje z bio plastu. Společnost Jarico, která se specializuje na potravinářské a gastro obaly, nabízející mimo jiné též hygienické čisticí prostředky a průmyslové obaly, již od roku 1994 reaguje na požadavky zákazníků. Cílem je uplatit získané zkušenosti v oboru a nabídnout zákazníkům maximálně pružný a profesionální servis.

Nápoje

Nápojové kelímky jsou nezbytnou výbavou pro kempaře i pořadatele různých venkovních akcí. Ani zahradní oslavy či posezení s přáteli se neobejdou bez praktického nádobí, které lze jednoduše použít a navíc je dostupné v mnoha provedeních přesně na míru. Seženete tak malé kelímky, velké kelímky i kalíšky na stopce či neprůhledné kelímky na nápoje v mnoha obsazích. Byť jsou nápojové kelímky vnímány jako jednorázové plasty, tvrzené sklenky se dají opakovaně používat a jsou výrazně bezpečnější třeba pro děti oproti klasickým skleněným variantám. Velkým hitem je pak nádobí z cukrové třtiny, jež najdete například zde https://www.jarico.cz/bio-nadobi-a-pribory-nadobi-z-cukrove-trtiny-katskup9510_272.php, a to nejen ve formě klasických talířů. Pořídit si z pohodlí domova můžete třeba hluboký talíř, misku či dělený talíř, a to za skvělé ceny. Zvláště pokud cestujete autem za dobrodružstvím, oceníte skladnost a lehkost tohoto typu nádobí.

Specialista na dárkové obaly

Díky pohodlným online nákupům se můžete vybavit nejen pro kempování či služební cestu, ale také naleznete ideální řešení pro průmyslové obaly, hygienické, čisticí prostředky a v neposlední řadě nespočet možností pro potravinářské obaly a gastro využití. Do detailu propracovaná nabídka myslí i na maličkosti, jako jsou třeba ubrousky, gumičky, sáčky a motouzy. Z nabídky budou nadšené rovněž cukrářky, protože tady seženou veškeré papírové sáčky, obaly, krajky i košíčky.

Sdílet článek