HHC se dostává do povědomí široké veřejnosti

V konopném průmyslu se do popředí prodírají různé kanabinoidy, přičemž posledním z nich je například HHC. Pod zkratkou se skrývá hexahydrokanabinol, o kterém se donedávna ještě moc nevědělo. V současné době jsou však k dostání různé produkty, ať už se jedná o HHC květy, HHC vape a podobně. 

Většinu kanabinoidů je možné přeměnit na jiné kanabinoidy, a to změnou chemického složení molekul. Komerční HHC se vyrábí v laboratoři pomocí chemických procesů z legálního CBD. 

Jak se HHC vyrábí?

HHC objevil chemik Roger Adams, který ve 40. letech 20. století zkoušel různé pokusy a přidáním vodíku k molekule THC a změnou jejích fyzikálních vlastností dokázal získat HHC. Jedná se o proces zvaný hydrogenace, o němž Adams píše v patentovém dokumentu z roku 1947. 

Hydrogenací se mění struktura delta 9 THC nahrazením dvojné vazby dvěma atomy vodíku. Změní se tak molekulová hmotnost a hydrogenace jako taková navíc zlepšuje stabilitu a odolnost. HHC je tedy déle skladovatelný kanabinoid a není náchylný k poškození UV zářením či teplem. Velice oblíbené jsou HHC květy, z nichž si ubalíte jointa.

HHC se v současnosti vyrábí z CBD, nikoliv z THC. Aktivní HHC se dobře váže s kanabinoidními receptory těla, ostatní nikoliv. Tento kanabinoid tedy zlepšuje náladu, navozuje pocit uvolnění a podobně. 

Kde koupit HHC květy? 

Pokud hledáte internetový obchod zaměřený na prodej HHC květů, stačí nahlédnout do nabídky i-vape.cz. Do virtuálního košíku můžete vložit ještě i HHC vape, HHC cartridge anebo oblíbené HHC pre-rolls. Sortiment je vskutku široký. Stejně tak e-shop je zaměřen na jednorázové elektronické cigarety různých značek. 

S kvalitou nabízených produktů budete nadmíru spokojení. Doba doručení je krátká a když se zaregistrujete, budete sbírat body v rámci věrnostního programu.