Život v Praze nabízí mladým rodinám pestrou paletu různých výhod

Už jste se někdy zamysleli nad tím, kde byste chtěli zapustit kořeny a strávit zbytek ekonomicky aktivního života? Samozřejmě, nabízí se naše hlavní město, v němž se nachází spousta atraktivních pracovních příležitostí. Když se řekne Žižkov, vybaví se mnoha milovníkům historie báječná éra, která je spojená s rozkvětem českého umění. 

Pokud se chcete stát součástí třetí z pražských čtvrtí, máte jedinečnou možnost. Stačí si vybrat byt, jenž by vyhovoval vašim požadavkům na život. Zbývá ještě několik málo posledních možností, velký projekt spěje do svého finále. Je to tedy vlak, do nějž lze stále nastoupit.

Vynikající občanská vybavenost je výhodou

Zajímá vás také koupě bytu na Praze 3? Pokud uzavřete smlouvu do 21. prosince 2023, nabízí se několik atraktivních bonusů, jako je sklep zdarma či možnost využití nabídky hypotečního úvěru s atraktivním úrokem. 

Velkou výhodou je, že toto bydlení bude přesně v duchu moderních standardů. Jde o útulné prostředí, které vyniká elegantním designem a maximální funkčností, jednoduše tak, jak velí 21. století. V bezprostřední blízkosti bytu se otevírají možnosti pro sport a další volnočasové aktivity, najdete zde obchody, restaurace a zelené parky, v nichž se lze každý den procházet a odpočívat po náročné práci. 

Zeleň je na prvním místě

Co vše vás čeká v okolí? Největší výhodou je městská zeleň, na kterou se v pražských regionech rozhodně nezapomíná. Židovské pece jsou jednou z více možností, v okolí najdete také Malešický park, Parukářku nebo Sudkovy sady. Velkým plusem je také výborná dopravní obslužnost, protože k autobusové zastávce může vést jen krátká procházka od dveří vašeho nového bytu. Během několika minut tak můžete být na zastávce metra a dojet kamkoliv, třeba i na letiště!