DRFG nabídne v Karlových Varech české speciality

DRFG Davida Rusňáka

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech startuje už 28. června 2019 a investiční skupina DRFG Davida Rusňáka je jeho oficiálním partnerem. Pro fanoušky si připravila několik lákadel. Jedním z nich je například soutěž „Hlášky z filmů”.

Svou znalost filmových hlášek si může každý návštěvník ověřit u stánku značky podílových fondů CZECH FUND. Kdo správně odpoví na všechny otázky, bude zařazen do slosování a může vyhrát jednu z exkluzivních cen z kolekce tenistky Karolíny Plíškové, která je tváří značky CZECH FUND. Kromě soutěže nabídne značka nemovitostního fondu také catering plný českých specialit. VIP Hostům bude po celou dobu konání festivalu k dispozici v Becher’s Baru Grandhotelu Pupp.

DRFG Davida Rusňáka partnerem karlovarského festivalu

Karlovarský festival bude jako každoročně o zábavě, dobrém jídle a taky skvělých filmech. Na další nezapomenutelné hlášky se mohou diváci těšit v sekci nazvané Bez cenzury. Ta připomene 30. výročí sametové revoluce a diváci v ní uvidí sedm filmů natočených v letech 1989–1992. Chybět mezi nimi nebude například kultovní Kouř Tomáše Vorla, psychologický thriller Čas sluhů režisérky Ireny Pavláskové, Requiem pro panenku Filipa Renče, nebo Dědictví aneb Kurvahošigutntág Věry Chytilové, s Bolkem Polívkou v hlavní roli.

V hlavní soutěži festivalu se o Křišťálový glóbus popere dvanáct snímků, mezi nimi například tuzemský film Budiž světlo slovenského režiséra Marko Škopa, nebo film Lara s legendární herečkou Corinnou Harfouch v titulní roli. Návštěvníci festivalu ale uvidí i řadu dalších snímků, například v soutěžní sekci nazvané Na východ od Západu, ale i spoustu nesoutěžních a dokumentárních snímků. Celkem se filmů během festivalu od 28. června do 6. července promítne přes dvě stovky.

Sdílet článek