Oáza klidu v Praze

Praha Wellness

Každý z nás se občas ocitne v situaci, kdy už má všeho tak akorát a touží být pouze sám se sebou, se svými myšlenkami. Také nevíte, jak načerpat energii, kde si odpočinout před stresem ze zaměstnání a rodinnými starostmi? Nechte se zlákat magickým místem, kde se jakoby zastavil čas. Zavítejte do privátního wellness centra, kde si užijete nejen sauny a speciální saunovací ceremoniály, ale též vysoce kvalitní masáže, rituály a jacuzzi koupel v bublinkách.

Harmonie pro tělo i duši

Praha wellness přesně ví, jak potěšit své klienty. Masáže jsou založeny na osobním přístupu, jenž je procítěn v každém doteku. Své tělo smíte pořádně prohřát a zrelaxovat též v bublinkách privátní či klasické jacuzzi. Vířivá vana vám umožní ulevit ztuhlým svalům a načerpat novou energii mysli. Welness v Praze: https://www.satorispa.cz představuje zaručený způsob odpočinku od tlaku a stresu uspěchaného života. Tady jednoduše vypnete, zapomenete na všechny negativní aspekty v životě a necháte se hýčkat. Služby poskytované wellness Satori spa jsou na vysoké profesionální úrovni a neustále se pro klienty vylepšují a rozšiřují. Představte si třeba zamilovanou lázeň se svým miláčkem anebo kvalitní saunu s rituály.

Jaké služby vyzkoušet?

Otestovat se vyplatí třeba masáž. Ta by měla být pravidelnou součástí vašeho života, protože dokáže navodit správný pocit, ulevit tělu a konejšit mysl. Velmi moderní je reflexní masáž nohou, protože právě na ploskách nohou se nachází řada akupunkturních bodů ovlivňujících naši náladu i zdraví. Nestárnoucí klasiku v podobě kvalitní masáže s horkými lávovými kameny či relaxační masáž doplněnou o jemné doteky hlavy rozhodně vyzkoušejte! V Satori spa pak máte možnost ulevit otokům a podpořit imunitu lymfatickou masáží či zvýšit energii a uvolnit ploténky, nervy a meziobratlové svaly díky Breussově masáži.

Sdílet článek