Auta na leasing pro úspěšné lidi

operativní leasing

Dokážete si představit svůj život bez auta? Bez pohodlí, jehož se vám dostává během cestování do práce, na dovolenou či rodinou? Čtyřnohý plechový miláček je právoplatným členem téměř každé české rodiny. Praktický pro cesty, nabízející dostatek místa i komfort během nevlídného počasí během celého roku. Automobil dnes již není vnímán jako nutnost pro přepravu z bodu A do bodu B, nýbrž jako nezbytná součást životního stylu a vlastní image.

Jenže nová auta, byť jsou neskutečně krásná a vybavená nadstandardními funkcemi, jsou pro mnohé finančně nedostupná. Nabízí se tedy auto na splátky, což někomu může zlomit vaz. A když si spočítáte, že než vůz splatíte, stane se z něj prakticky starý, těžko prodejný čtyřkolák, je zbytečná i půjčka na auto.

Auta na leasing jsou trendy!

Velmi žádaný a stále oblíbenější je operativní leasing. Nabízí totiž obrovské množství výhod a automobil od předních automobilek s vysokým stupněm výbavy. Na webových stránkách www.driveto.cz můžete zjistit o operativním leasingu potřebné detaily. Potvrdíte si, že auto můžete kdykoliv bezplatně vrátit a získat další, jiné, třeba modernější vozidlo vyšší třídy po předložení dvou platných dokladů. V ceně operativního leasingu máte rovněž servis, pneumatiky a pojištění, takže vám odpadnou všechny starosti a běhání v případě nehody či času výměny gum.

Operativní leasing ocení nejen podnikatelé, ale též soukromé osoby, pro něž je prioritou jízda v bezpečném a pohodlném vozidle. Neztrácejte ani vy čas starostmi o vůz a nechejte všechen servis a poradenství na profesionálech! Na operativním leasingu si zamilujete jeho flexibilitu. Můžete si vybrat z pestré nabídky aktuálních vozidel, od malých aut do města, přes velká SUV až po limuzíny business třídy. A to bez zbytečného papírování! Podnikatelé zase mohou využít operativní leasing do svých nákladů.

Pokaždé nový vůz vám bude závidět i soused

Operativní leasing zahrnuje nabídky pro soukromé osoby, živnostníky i velké společnosti. Stačí si zvolit nejvýhodnější formu financování nového auta, aniž byste museli platit akontaci a řešit následný prodej či pojištění. Atraktivní vozový park garantuje vozidla ihned k dispozici, bez zbytečného vyřizování formalit. Stárnky www.driveto.cz mají ještě jeden bonus pro své klienty. Jedná se o Driveto Klub, který slibuje pronájem aut bez závazků. Stačí vyfotit občanský a řidičský průkaz, podepsat online smlouvu a maximálně do tří dnů máte připravený svůj vysněný vůz! Oproti běžné nabídce operativního leasingu se tato nová, moderní forma liší rychlým a aktivním přístupem ke klientovi, programem šitým na míru a férovým jednáním bez háčků.

Fanoušci aut tvrdí, že nové vozidlo je tou nejhorší investicí. Protože jakmile vůz vyjede z linky, okamžitě ztrácí na hodnotě. S chytrým a cenově atraktivním operativním leasingem jezdíte prakticky okamžitě, nemusíte se starat o servis a další náležitosti, vozidla měníte podle potřeby a zvyšujete svůj kredit. Tomu se říká skvělá nabídka!

Sdílet článek