Dopravní značky, které se starají o pořádek

Dopravní značky

Cestování dopravními prostředky by se stalo prakticky nereálné ve chvíli, kdy by zrušili dopravní značení. Dokážete si představit, jaký by nastal zmatek na vozovce, kolik nehod by se stalo během jednoho momentu a také jak by asi vypadalo město, kde by si každý parkoval tak, jak se mu zrovna líbí? Bez dopravních značek provoz zákonitě fungovat nemůže, jenže stále se najde mnoho míst a zapeklitých uliček, kde chybí kvalitní značení.

Proč investovat do dopravního zrcadla?

Všem účastníkům silničního provozu jde o to samé, tedy maximální bezpečnost a přepravu do určených míst. Nepřehledné křižovatky ale rapidně zvyšují nebezpečí kolize, a proto se vyplatí instalace bezpečnostního prvku – zrcadla. Oválná či hranatá zrcadla slibují pokrytí slepých míst a dokonalý přehled nad křižovatkou. Na nebezpečných úsecích cest a třeba také tam, kde chybí veřejné osvětlení, je dobré rovněž zajistit silniční směrové sloupky s reflexním značením. Vybírat lze z bílé či červené varianty v plastovém provedení. Hledáte-li vybavení pro komfortní parkování, vsaďte na sloupky a zábrany.

Stabilní zábrany odolají počasí

Parkovací sloupky můžete vidět na mnoha místech města, především před firmami a soukromými objekty. Cizí vozidla vám již nebudou blokovat parkování vyhrazené pro vaši společnost! Sloupky mají úpravu z žárového zinku, což slibuje jejich dlouholeté používání bez omezení. Proti výkyvům počasí skvěle funguje ochranná vrstva zabraňující korozi materiálu. Na vás tedy bude vybrat si ideální model. V nabídce jsou totiž parkovací sloupky, motýlci nebo parkovací zábrany s jednoduchým, sklopným mechanismem. Ten funguje pomocí dodávaných klíčů a vy si tak podle potřeby určíte, zda bude parkovací místo dostupné či nikoliv. Kvalitní dopravní značení a vybavení se postará o přehledné cesty, zpomalení na správných místech i parkování tam, kde je doopravdy povoleno.

Sdílet článek