Čím potěšit muže? Dobře vybraným kouskem do šatníku!

pánské tričko

Přestože si možná myslíte, že muži nepřemýšlí nad módou a je jim v podstatě jedno, jak vypadají, ve většině případech byste se mýlili. Až na velmi malé procento mužů pánům záleží na tom, co si na sebe obléknou. Je možné, že je to stále totéž dokola, ale to je většinou způsobeno tím, že neradi nakupují. Pokud chcete svému partnerovi, manželovi nebo příteli udělat radost, kupte mu něco nového na sebe. Jen si předem ověřte, že vámi zvolený kousek bude nosit!

S ženami je to mnohem snazší

Je to tak, ženám je zkrátka jednodušší se zavděčit. Přestože je potřeba znát trošku styl a velikost dámy, které oblečení kupujeme, většinou je vždy nadšená a věc využije. Málokdy se stane, že byste ženu dárkem v podobě oblečení či doplňku zklamali. Umí přeci kombinovat různé kousky a vytvořit tak look, který jí sedí. V tom muži docela tápou, a tak pokud dostanou něco, s čím se neztotožní ihned napoprvé, nebudou věc pravděpodobně nikdy nosit. Proto je potřeba trochu zasondovat v jejich šatníku!

Ideální je darovat univerzální kousek

Chcete-li muži udělat radost, kupte mu takový druh oblečení, se kterým je téměř nemožné šlápnout úplně vedle. A tím je například pánské tričko! Nenápadně zjistěte, upřednostňuje-li tričko s dlouhým či krátkým rukávem. Elegantní muži dávají přednost polo tričku, pánové s chlapeckým duchem ocení tričko se zajímavým potiskem. Dejte si také záležet na výběru barvy: nosí muž, kterému dárek kupujete, spíše tmavší nebo světlejší barvy? Výrazné či decentní? Nesnažte se jeho vkus měnit, kupte mu to, co bude rád nosit!

Klasickým pánským tričkem každého muže potěšíte, protože ho jistě využije (na sport, pod košili, na volný čas i do práce) a zároveň mu odpadne starost chodit po obchodech. A to je možná ten největší dárek, který mu můžete dát. Jakého muže totiž baví shopping? Téměř žádného!

Sdílet článek