Dílenský nábytek si přizpůsobte svým požadavkům

nábytek do dílny

I domácí nebo průmyslová dílna si žádá patřičné vybavení. Zde si ovšem nevystačíte s klasickým nábytkem, určeným pro zařízení bytu. Budete potřebovat speciální dílenský nábytek, který je pevný, bytelný a bezpečný. Koupit takový není v současné době nic složitého. Stačí se podívat do nabídky kamenných prodejen nebo internetových obchodů, jež se zaměřují na prodej právě tohoto sortimentu.

Dílenské vozíky

Jednou z nezbytností, bez které se neobejdou pracovníci na dílně, jsou dílenské vozíky na kolečkách. Jejich kovová konstrukce je opatřena pohodlnými madly, díky nimž je manipulace s vozíkem jednoduchá. Vozíky jsou opatřeny polypropylenovými odolnými kolečky s praktickou otočnou brzdou. Některé typy dílenských vozíků se vyrábějí s otevřenými policemi. Jiné mají uzavřené zásuvky, jež jsou proti samovolnému vysunutí opatřené pojistkou.

Kontrolní pracoviště a počítačové skříně

Mezi dílenský nábytek: https://www.nabytek-polak.cz/271-dilensky-nabytek/ patří také speciální skříně, jež mohou sloužit jako kontrolní pracoviště a místo pro měření. Mají uzamykatelný pracovní prostor, místo pro umístění počítače s klávesnicí, pro niž je přichystána zásuvka. Deska stolu má otvory pro kabeláž. Dalším typem speciálních skříní jsou počítačové, které jsou vybavené výklopnými dvířky a dřevěnou zásuvkou pro klávesnici.  

Jako nábytek do dílny poslouží dílenské vertikální skříně nebo s plechovými či prosklenými dveřmi a stoly s pojízdnými kolečky. Aby bylo vybavení dílny kompletní, neměly by v ní chybět ani zásuvkové kovové skříně, které se prodávají v různé výšce i šířce. Jejich výhodou je možnost sestavení skříně na míru podle požadavku zákazníka a také široké příslušenství, které rozšiřuje jejich využití. Mimořádná není ani volba barvy laku, která bude pro váš dílenský nábytek použita. Pryč je totiž doba, kdy pro nábytek do dílny byla určena pouze šedá barva.

Sdílet článek