Servis a opravy PC v Brně zkvalitní výkon vašeho notebooku

Servis PC Brno

Zpomaluje váš notebook výkon a celé minuty trvá, než se cokoliv v něm načte? Možná, že máte notebook zavirovaný nebo nestabilní systém, kterému by pomohl servis. V takovém případě je nejlepší variantou vyhledat ve svém nejbližším okolí někoho, kdo se opravám počítačů věnuje.

Servis notebooků a počítačů v Brně

Jestliže se pohybujete v Brně a jeho okolí, bude pro vás určitě zajímavá nabídka PC servis Brno, který provádí opravy už od roku 2009. Deset let sbírání zkušeností stojí za vysokou kvalitou jeho práce, k níž patří hlavně servis notebooků značek Lenovo, HP, Acer, Dell, Fujitsu a dalších. Základem je podrobná diagnostika, na jejímž základě je vypracována cenová nabídka opravy. V případě, že vás zaujme, servis váš notebook opraví.

Konfigurace programů i výměny displejů

K nejčastějším závadám patří hlavně výměna LCD displeje, ulomených pantů, napájecích konektorů. Možná že jste už zažili situaci, kdy se vám do klávesnice notebooku vylil obsah hrnku. Tekutina se dostala dovnitř a je třeba rychle zasáhnout. I toto servis zvládne. 

Protože notebooky do sebe nasávají prach z okolí, je nutné je čas od času toho prachu zbavit. Tato pravidelná údržba by měla být prováděna alespoň jednou za dva roky. V případě, že notebook pracuje v prašnějším prostředí, i častěji. Servis PC Brno k vyčištění stolních počítačů od prachu používá obvykle tlak vzduchu, jenž je stlačený v kompresoru. U notebooků se musí postupovat jemněji, proto je třeba čistit za pomoci štětečku.

V servisu si však můžete nechat také nainstalovat operační systém nebo nakonfigurovat jakýkoliv program, na který si sami netroufáte. Vše zvládnou odborníci za vás. 

Pro firmy i koncové zákazníky

Servis PC Brno se zaměřuje jak na firemní zákazníky, tak na ty koncové. Délka opravy obvykle závisí na dostupnosti náhradních dílů. Jestliže je třeba je objednat, je se zákazníkem individuálně domluvený termín dokončení opravy tak, aby měl zákazník přehled o tom, jak oprava jeho notebooku postupuje.

Sdílet článek