Kurýrní služba, která v tom umí jezdit!

Kurýrní služba Praha

Nejste spokojeni s kurýrní službou, kterou využíváte? Jsou pomalí, nespolehliví, často vám přivezou úplně jinou zásilku nebo vám odmítnou přepravit objemný balík? Najděte si jiného kurýra, po Praze jich jezdí dost!

Kurýr s názvem Rychlý převoz

Jedná se o kurýrní služby Praha, jejichž hlavní doménou je jednak rychlý a non-stop převoz zásilek po Praze a okolí, ale také expresní převoz do 3,5 tun po celé Evropské unii a rozvoz zásilek po České republice. Můžete tak využívat všechny tyto tři hlavní služby u jednoho dopravce, což je velká výhoda.

Kurýrní služba Praha nabízí online kalkulačku i objednání, po Praze a okolí jsou kurýři schopni vaše zásilky rozvážet v jakoukoliv denní či noční hodinu, a to 7 dní v týdnu. Zásilky jsou pojištěné, získáte potvrzení o doručení, které je v ceně převozu, a pro rychlejší administraci máte možnost zásilky opakovat. Jednou za měsíc proběhne fakturace a také vždy dostanete měsíční report. To samozřejmě v případě, že budete registrovaní a vytvoříte si svůj vlastní účet. V tom případě získáte také výhodnější ceny za služby.

Objednávky probíhají přes jednoduchý a intuitivní online systém

Stačí vyplnit, odkud a kam se má balík převézt, a podle rozměrů zásilky určit, jakou dopravou k převozu dojde: kolo, auto, pick-up, dodávka. Můžete si také zvolit datum a čas vyzvednutí a prioritu, jakou doručení vaší zásilky má. Standard je do 2 hodin, ale máte možnost doručení do 30 minut, do hodiny, nebo do 5 hodin. Zvolíte, jestli bude plátcem objednávky odesílatel nebo příjemce, a pak už jen odešlete objednávku.

Můžete si samozřejmě objednat i jednorázovou přepravu bez registrace, v tom případě ale počítejte s platbou v hotovosti.

Přes online systém se neřeší expresní autodoprava po České republice a do zemí v EU. Takové služby je nutné řešit individuálně přes email nebo telefon.

Sdílet článek