Co je to CINCINK? Realitní portál s kvalitnímu službami

férový realitní portál

Pro kvalitní život je důležitý výběr vhodného bydlení. Velmi často to začíná už na vysoké škole sdíleným bydlením se spolužáky, pokračuje pronájmem bytu a vede až k pořízení vlastního obydlí formou hypotéky. Někdo některý krok přeskočí a přechází rovnou k hypotéce na bydlení. V každém případě vždy platí, že najít ten správný byt k žití nemusí být právě jednoduché.

S realitkou, nebo raději prostřednictvím portálu?

Nejprve si člověk musí ujasnit, kde a v jakém městě chce vlastně žít. Pak si ujasní lokalitu, v níž se začne poohlížet po volném bytě. Většinou se k tomuto účelu využívá internet, protože jeho prostřednictvím je hledání snadnější. Člověk může využít služeb realitních kanceláří, a nebo portálů. Záleží hodně na tom, co od nich očekává. U realitního portálu CINCINK je nespornou výhodou, že zákazník platí jen za to, co opravdu potřebuje. Rozhodne-li se zájemce o prodej nebo koupi nemovitosti využít pouze inzerci, získá ji zadarmo. Ostatní služby používat nemusí, když nechce. 

Je tu CINCINK

Férový realitní portál CINCINK nabízí služby jak pro jednotlivce, tak i pro realitní kanceláře. Za portálem stojí silný partner – Komerční banka, což je samo o sobě zárukou kvalitních služeb. Je však třeba si uvědomit, že CINCINK je portál, nikoliv realitka. S jeho pomocí lze i bez součinnosti realitní kanceláře koupit nebo prodat nemovitost. A co více – nabízí komplexní služby včetně inzerce zdarma, odborného poradenství v oblasti právních služeb nebo financování, stěhování, zápis do katastru či převod energií.

Koupě bytu vždy představuje riziko, když se člověk nevyzná v právní oblasti, která se tohoto dotýká. Proto poradit se s právníkem při koupi nemovitosti je důležitým krokem k jejímu získání. Také prodej bytu se neobejde bez znalostí potřebných paragrafů. Férový realitní portál CINCINK nabízí právní radu i po telefonu, která pomůže se sestavením kupní smlouvy, se zápisem do katastru nemovitostí či s bankovní úschovou převáděných financí.

Inzerce zdarma je velkou výhodou

Zákazníci realitního portálu CINCINK oceňují zejména možnost vložit svůj inzerát zcela zdarma. Vyhledávání v inzerátech napomáhá praktická hlídací kočka, s jejíž pomocí si lze nastavit výběr podle vašich požadavků a která pak zákazníka emailem informuje o nově vložených inzerátech. Díky tomu má zájemce o koupi bytu neustálý přehled o tom, co realitní trh právě nabízí, a neunikne mu nic podstatné. 

Profi foto nebo 3D plánek

Pro každého, kdo prodává svoji nemovitost, je důležité v první řadě zaujmout. To dokážou především fotografie zpracované na profesionální úrovni. Férový portál CINCINK nabízí služby profesionálního fotografa i 3D plánek, který kupujícím představí daleko lépe dispozici a uspořádání vnitřního prostoru nemovitosti. Jedná se o drobnosti, jež v konečném důsledku vedou k lepšímu výsledkům.

Sdílet článek