Lety balonem a seskoky: dárky, které nebudou zapomenuty

seskoky padákem

Poprvé se let horkovzdušným balonem s lidmi na palubě uskutečnil v roce 1783. Jednalo se o ohromující událost a přestože balon uletěl pouhých 9 km, v tehdejší době to byl neuvěřitelný úspěch.

Dnes, kdy nám nad hlavou létá jedno letadlo za druhým, je příjemné občas zpomalit a ohlédnout se do minulosti. Z letu balonem dnes už pravděpodobně tak ohromeni nebudeme, přesto se jedná o životní zážitek, který často předčí všechny ostatní.

Dárek v podobě zážitku zůstává navždy

Pokud chcete někomu darovat dárek, ale nemůže vás napadnout nic konkrétního, zvažte letecký zážitek. Lety balonem nebo tandemové seskoky jsou jen některé z mnoha možností. Dívat se na svět z výšky, mít českou přírodu jako na dlani, zažít adrenalin. To je to, co na tom vás a obdarovaného bude bavit. Let balonem je ideální romantický dárek. Tandemový seskok naopak zaručí velký přísun adrenalinu.

Ať tak, či onak, v obou případech se bude jednat o nezapomenutelný zážitek, a tím pádem o dárek, který dotyčnému zůstane navždy. A věřte, že si bude pamatovat, kdo mu ho daroval, což se o mnoha jiných dárcích tvrdit nemůže.

Fascinace z výšek doprovází lidstvo

Výšky lidstvo odpradávna lákaly. Pohled na svět z ptačí perspektivy se stal ústředním motivem mnoha umělců stejně jako volnost, kterou při pohybu ve vzduchu pocítíte. Seskok padákem od Letecké Zážitky můžete realizovat celkem ze 14 míst České republiky. Bohužel v nich nefiguruje Praha, neboť v našem hlavním městě není možné kvůli provozu letiště vystoupat do potřebné výšky 4 km. V Praze je však možnost vyzkoušet simulátor volného pádu ve větrném tunelu. Není to sice pravý seskok, ale adrenalin a pocit štěstí tu zažijete také.

Ať už se jedná o tandemový let nebo seskok z letadla s padákem, vždy s sebou nese velké dobrodružství, k němuž je potřeba notná dávka odvahy. A pocit z překonání sebe sama je tak povzbuzující!

Sdílet článek