Kam na dovolenou v Česku? Co třeba vyrazit do Ostravy

ubytování v Moravskoslezském kraji

Nechtělo se vám letos kvůli opatřením z důvodu koronavirové pandemie na dovolenou do zahraničí? Nevadí, vždyť v tuzemsku je také pěkně, a navíc budete mít příležitost se seznámit se zdejšími zajímavými místy. Kupodivu k nim patří také Ostrava. Co všechno vám nabídne?

Ostrava umí nabídnout pozoruhodná místa

Ostrava už dávno není hornickým městem s těžkým průmyslem, kde není se na co pěkného podívat. Stačí si sem zajet a uvidíte tu proměnu, která se s ní stala. Procházka centrem vás určitě nadchne a co teprve, když se dostanete blíže k vodě, tedy k některé z řek, které tu protékají. Dovolená v Moravskoslezském kraji a v jeho krajském městě vám nabídne možnost se s místem seznámit blíže. Nenechte si ujít třeba výšlap na haldu Ema, která se nachází ve Slezské Ostravě na pravém břehu řeky Ostravice. Tvoří ji miliony vytěžené hlušiny. Dnes nabízí pěkný rozhled do okolí.

Pohodlné ubytování v ostravském hotelu

Najít si ubytování v Moravskoslezském kraji nebude nic složitého. K dispozici jsou tu hotely i penziony i chaty, které vás rády uvidí pod svou střechou a nabídnou vám kvalitní služby. Pro důkladné poznání krajského města bude ale nejlepší přímo ubytování v Ostravě. V blízkosti zajímavé kulturní památky Dolní Vítkovice je hotel Club Trio, jenž poskytuje své prostory pro ubytování rodin s dětmi i těch, kteří jsou na služební cestě. Na příjemně zařízených pokojích je internet, vzít si s sebou můžete i svého domácího mazlíčka, v ceně pobytu je snídaně. Z hotelu pak můžete vyrazit ven za ostravskými zajímavostmi, kterých není málo. Jedna z nich je hned nedaleko zmíněného hotelu a přezdívá se jí trefně Ostravské Hradčany.

Najít si vhodný hotel nebo penzion v Česku můžete i prostřednictvím internetových stránek. Kompletní nabídka ubytování na Hotel.cz je vám k dispozici.

Sdílet článek