Zeleniny a ovoce není nikdy dost

Zásobování Praha

Každý si najde v ovoci a zelenině své favority. Vždyť příroda nabízí velice lákavé pochoutky, které dovedou vylepšit lidské zdraví. Denně bychom si měli dopřát několik menších porcí.

Zeleninové zdravotní bomby

Nemusíte hned běžet do nedaleké lékárny, stačí pravidelně využívat zásobování zeleniny a ovoce. Hned vám bude lépe! Kdo nevěří, ať zaběhne pro česnek. Umí dokonale povzbudit imunitu, vyniká antibakteriálními účinky, sníží hladinu cholesterolu a postará se o další vylepšení v našem organismu. Stačí alespoň jeden stroužek každý den. Brokolice je bohatá na železo a kyselinu listovou. Cibule zatočí s oparem na rtu, s rýmou a bolestmi v krku. Červená řepa účinkuje na regulaci krevního oběhu, ekzémy, při ateroskleróze a nachlazení. Mrkev chrání zrak, snižuje cholesterol a hodí se na detoxikační jaterní terapii.

Velkoobchod ovoce zeleniny vás rád zásobí také bylinkami, houbami a loupanou a balenou zeleninou, což vám ušetří čas během přípravy různých pokrmů.

Oblíbené plody nesmí chybět žádnému kuchaři

Doby, kdy jste na talíři v restauracích našli maximálně trochu salátu, hrášku a okurky, jsou dávno pryč. Všichni provozovatelé podobných zařízení se snaží svým hostům nabídnout pestrou stravu, kde nechybí rozličné saláty. Spolehlivý dodavatel ovoce a zeleniny se hodí nejen různým gastronomickým provozům, ale také školám, školkám, družinám a kancelářím. Po celý rok se nabízí všechno čerstvé ovoce od českých a zahraničních pěstitelů. Kromě toho se jistě hodí čerstvé šťávy a krájené ovoce.

Nakrájené kousky získáte zcela čerstvé v baleních na míru. Nejčastěji se dodávají po 150 g a třech kilech. Tímto ušetříte čas, energii, náklady, ale také pracovní sílu. Jen si v klidu pochutnáte na dodaném ovoci a zelenině, anebo můžete vyrobit oblíbené freshe. Zásobování Praha připraví vše včas podle obdržené objednávky.

Sdílet článek