Zámečnictví s pohotovostí

Zabouchnutí klíčů doma patří k nejčastějším neštěstím, které se stanou, když lidé pospíchají. Pokud jste dosud nemysleli na umístění náhradních klíčů u sousedů, přátel nebo ve firmě, potom vám nezbyde než se obrátit na odborníka, aby vám otevřel dveře. 

Kvalitní a rychlé zámečnické služby

Stačí zavolat na zámečnickou pohotovost a můžete se těšit na zámečníka s individuálním přístupem, který si s vaším problémem hravě poradí. Nejde jen o otevírání zámků, ale třeba o opravy dveří po vloupání, o výměnu vložek a zámků, systémů generálního klíče a sjednocení chráněných profilů a vložek. Zámečnictví Kladno je vám k dispozici od pondělí do neděle, od šesti ráno do dvaceti hodin večer. Nemusíte se obávat, že budete čekat příliš dlouho. Pohotovostní služba přijede rychle na místo. K práci se využívají pouze kvalitní komponenty a vybavení získané od předních prověřených výrobců. Vždy se hledají nová a spolehlivá bezpečná řešení. Působí se hlavně v Kladně a po dohodě také v okolí. 

Zámečnictví s rozsáhlým servisem

S jakými potížemi se nejčastěji musí umět vypořádat zámečník Praha? Především jde o zabouchnuté dveře, zaseknutý klíč, poškozený zámek, zabouchnuté dveře a klíč z druhé strany zámku, klíč nejde otočit. Dále se nouzově otevírají auta, když došlo ke ztrátě či k odcizení klíčů. Není problém provádět profesionální zabezpečení rodinných domů a bytů. Pracuje se na všech opravách, repase a renovacích dveří. Profesionálové se nezabývají jenom opravami po vloupání, ale vymění dveřní kování či si poradí se špatným zavíráním dveří. Navrhuje se nejlepší zabezpečení vašich budov k bydlení nebo k podnikání. Kompletně se mění a montují zámky, vložky a bezpečnostní kování. V nabídce najdete různé velikosti vložek s bezpečnostními třídami od jedné do čtyř. Vyměňují se jednobodové i vícebodové zámky.